Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Byli rosyjscy politycy dyskutują o tym, jak „fizycznie wyeliminować” lub „zabić” Putina w Polsce lub stanąć przed „sądem za zbrodnie wojenne” Nowości

Byli politycy Kremla i działacze antyrosyjscy dyskutują o zamachu stanu w Polsce io tym, jak „fizycznie usunąć Putina”.

Grupa spotkała się w ten weekend w Jabłonie, niedaleko stolicy Polski, by obalić Władimira Putina jako jedyny sposób, by go zabić i rozpocząć rewolucję i wojnę domową.

Przeczytaj więcej o wojnie rosyjsko-ukraińskiej:

Rosyjski spisek sabotowania brytyjskiego, wielomilowego rurociągu pływającego udaremniono pośród zdjęć satelitarnych i informacji wywiadowczych

Polska gazeta Gazeta Wyborca ​​poinformowała, że ​​niektórzy w grupie publicznie powiedzieli, że rosyjski przywódca „musi zostać zabity”, a prawnik Aleksiej Baranowski powiedział, że ci lojalni wobec rosyjskiego przywódcy przez całą wojnę również powinni zostać zabici.

Wiaczesław Malcew, były rosyjski polityk, opisał, jak niektórzy z rosyjskich przywódców już zaangażowali się w „walkę partyzancką”, aby zakończyć wojnę i jak wyglądałaby rewolucja w całej Rosji.

„Głównym celem jest fizyczne usunięcie Putina” – powiedział Malcew podczas spotkania w Polsce.

Malcew dodał, że zabójstwo Putina może doprowadzić do wojny domowej, chociaż „nie będzie tak krwawa jak wojna na Ukrainie”.

Inny były polityk powiedział: „Wojna z terrorystami wymaga środków terrorystów”.

Jednak niektórzy w grupie sprzeciwiają się stworzeniu planu zamachu na Putina i sugerują, aby rosyjski przywódca został „ekstradowany do sądów międzynarodowych”, aby stanął przed sądem za zbrodnie wojenne.

Inna grupa rosyjskich polityków powiedziała we wrześniu: „Uważamy, że działania prezydenta Władimira Putina są szkodliwe dla przyszłości Rosji i jej obywateli.

„Żądamy rezygnacji Władimira Putina ze stanowiska prezydenta Federacji Rosyjskiej”.

Pozycja Putina na Kremlu jest również „w pewnym stopniu zagrożona”, ponieważ „oligarchowie” znają „prawdę”, ale mówią Rosjanom tylko to, co Kreml zdecyduje się im powiedzieć.

Putin od dawna miał reputację „zdobywcy”, co teraz kompromituje powrót Chersonia i naraża jego pozycję na „niebezpieczeństwo”.

Były doradca ds. bezpieczeństwa narodowego sir Mark Lyall-Grand ostrzegł, że wycofanie się z Gersona podda w wątpliwość przywództwo Putina na Kremlu iw rosyjskiej elicie.

READ  Polska twierdzi, że luźne kontrole wirusa koronowego są możliwe w maju