Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Co stanie się z Montana Love po tym, jak Stevie wyrzuci Sparks z ringu?

Komisja z Ohio spotka się, aby omówić los miejscowego bojownika, który w sobotę wieczorem przerzucił swojego przeciwnika przez liny.

W sobotę wieczorem w Rockets Mortgage Fieldhouse w Cleveland wyemitowano rachunek DAZN W ponad 200 krajach i terytoriach American Montana Love został zdyskwalifikowany i stracił swój niepokonany rekord po żartobliwej reakcji na swojego przeciwnika Steve’a Sparka.

Byli w szóstej rundzie walki – stawką była korona WBA Super Lightweight Intercontinental – i po przypadkowym starciu głów i ostrzeżeniu lekarza z ringu, Love wyszedł gotowy do wykończenia australijskiego artysty nokautowego.

Spark, który znokautował już Montanę Love w drugiej rundzie, był gotowy do zdobycia Montany, który natychmiast postawił go na linach i w wymianie ciosów, które zaprowadziły ich na liny, podniósł przeciwnika i uderzył go głową poza ring. . .

Spark natychmiast zerwał się na nogi i wspiął na ring gotowy do dalszej walki, ale róg natychmiast zażądał dyskwalifikacji Montany.

„Widziałeś, jak brudna była walka, próbowałem dokończyć robotę, przez chwilę nie widziałem, nie wiedziałem, jak złe było cięcie, cały plan polegał na tym, żeby go zmęczyć i złapać. W późniejszych rundach zdecydowanie chciałbym ponownie z nim walczyć” – powiedział Montana, który ma serię 19 niepokonanych walk.

Love i Eddie Hearn powiedzieli, że odwołają się od decyzji i prześlą filmy z niezwykłej walki do lokalnej komisji do przeglądu.

Spark, który poprawił swój rekord do 16-2 z 14 nokautami, powiedział, że może rozegrać rewanż, o ile walka ma sens (finansowo), gdy zbliża się do zdobycia tytułu mistrza świata jako nowy mistrz WBA Super Lightweight Intercontinental. I nie chciał ryzykować tej pozycji.

READ  Po Brexicie: jak Polska zmienia Anglię