Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Biden wraca do Waszyngtonu, gdy trwa walka z limitem zadłużenia | Wiadomości z USA
10:35
10:12
09:56

Grisham: Trump ponownie startuje w 2024

Były sekretarz prasowy Białego Domu Stephanie Grisham wierzy Donald Trump ponownie będzie kandydował na prezydenta w 2024 r.A gdyby zwyciężył, stanowiłby znacznie większe zagrożenie dla amerykańskiej demokracji niż kiedykolwiek w ciągu swoich czterech lat urzędowania.

Grisham „jest zdecydowanie faworytem Partii Republikańskiej”. Powiedziała ABC Good Morning America. „Wszyscy okazują mu swoją lojalność. On bierze zemstę za ludzi, którzy odważyli się głosować za postawieniem w stan oskarżenia.

„I chcę tylko ostrzec ludzi, że gdy obejmie urząd, jeśli ma zamiar wygrać, nie musisz się już martwić, że zostanie ponownie wybrany. Będzie bliski zemsty, może będzie miał Niektóre bardzo drakońskie zasady. „

Podczas gdy Grisham przemawiał, Washington Post poinformował, że Trump był bliski ogłoszenia wyścigu w 2024 roku dopiero w sierpniu Zaleca się odroczenie.

We wtorek Grisham, który był także byłym bliskim współpracownikiem Melanii Trump, opublikuje książkę, w której będzie wszystkim: Zajmę się teraz twoimi pytaniami. To było szeroko śledzone.
09:29

Biden wraca do Waszyngtonu z oczekiwaniem na rozwiązanie problemu zadłużenia

READ  Najnowsze wieści o wojnie między Ukrainą a Rosją: Putin nazywa rosyjskie sankcje szalonymi i lekkomyślnymi