Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Bernadeta E. Lis 1929-2021 | Wiadomości, sport, praca

Mistrz – Bernadeta E. „Bernie” Fox, 92 lata, zmarł w czwartek rano 19 sierpnia 2021 r. w domu opieki w Polsce.

Bernie urodził się 9 lutego 1929 roku w Orwell, córka Stephena i Rosy Wagner Fagan.

Bernie ukończył liceum Warrena St. Mary’s w 1947 roku.

Oprócz bycia dumną gospodynią domową, Bernie pracowała jako inspektor w Packard Electric i po 25 latach cieszyła się zasłużoną emeryturą. Lubiła też jeździć na snowboardzie, uprawiać ogród i tańczyć. Była dumnym członkiem Red Hats i honorowym członkiem Ligi Kobiet Warren Jr. Bernie słynął z pieczenia ciast i organizowania wszelkich rodzinnych spotkań. Ceniła sobie czas spędzony nad jeziorem w rodzinnym domu,„Zabawa -N-Foxy”. Będzie jej bardzo brakowało wszystkim, którzy ją znali i kochali.

Bernadette pozostawiła jej dwóch synów, James F. (Carol) Ciortan z Champion i Jean (Terry) Elliot z Cortland; Troje wnuków, Kelly Graham, James R. (Shannon) Siortan i Robert (Megan) Elliot; Siedmioro prawnuków. i siostra Kathleen Addy z Detroit w stanie Michigan.

Oprócz rodziców, Bernie poprzedził jej mąż John Fox. syn Roberta Ciortana; wnuczka Heidi Elliott Seitz; trzech braci; i cztery siostry.

Rodzina i przyjaciele mogą odwiedzić i oddać hołd Berniem we wtorek, 24 sierpnia 2021 r., od 10 do 11 rano, w kościele katolickim St. Williams, 5411 Mahoning Ave. Warren, Ohio 44483.

Nabożeństwo pogrzebowe dla chrześcijan odbędzie się o godzinie 11:00 w kościele pod przewodnictwem wielebnego Michaela D.

Pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Zadusznym w Bazetta.

Zamiast kwiatów można wpłacać datki na kościół katolicki św. Williama, 5411 Mahoning Ave. Warren, OH 44483.

Rodzina i przyjaciele mogą odwiedzić stronę www.peterrossiandsonfh.com, aby obejrzeć ten nekrolog, wpisać się do księgi gości i przesłać rodzinie kondolencje.

(uwaga specjalna)