Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polkanin awansuje o dwie kule do finałowej rundy Check Masters

VYSOKY UJEZD, Czechy (AP) – Tapio Pulkkanen poprowadzi jednym uderzeniem do finałowej rundy Czech Masters po meczu 6 do 66 w sobotę.

Trzy strzały tracąc prowadzenie po drugiej serii, 31-letni Fin nie oddał strzału w trzeciej serii, aż do czwartego na 17. miejscu. Po siódmym locie wyzdrowiał na 18. miejscu w Albatros Golf Resort pod Pragą dla 13-do 203.

To pierwsze prowadzenie Polkanina po trzeciej rundzie kariery.

„To był solidny bieg – lepszy niż dwa pierwsze” – powiedział Polkanin. „Dużo dobrych kopnięć i wiele dobrych żelazek. Dzisiaj też byłem bardzo prosty, więc jestem z tego zadowolony. „

W pogoni za swoim pierwszym tytułem w Europie Tour Polkanin wyglądał pewnie przed rundą finałową.

„Czuję, że w tym tygodniu mogę grać agresywnie i defensywnie. Czuję, że mogę tutaj wygrać. „

Były mistrz British Open, Henrik Stenson ze Szwecji, rzucił swoje pierwsze uderzenie w Czech Masters na szóstym miejscu, kończąc rundę w wieku 3 do 69 lat i dzieląc drugie miejsce z dwoma Amerykanami, Johannesem Vermannem (68) i Seanem Crockerem (70) w wieku 11-pod.

„Jestem zadowolony ze sposobu, w jaki obrócił się w moją stronę na polu golfowym” – powiedział Stenson. „Wciąż walczę z kilkoma rzeczami na huśtawce – nie wiem, jak dobrze wychodzą, ale zdecydowanie to czuję. Ciężko jest zmienić dwa lub trzy złe sezony w ciągu jednego tygodnia. Ale jestem optymistą co do postępów. ”

Amerykanin Paul Peterson (68), który wygrał Czech Masters w 2016 roku, otrzymał kolejny cios na piąte miejsce.

Lider Szwecji, Sebastian Soderbergh, oddał cztery strzały w pierwszej dziewiątce z podwójnym duchem i dwoma stealth. Miał kolejnego bogey’a w dziewięciu obronach i zajął 73. miejsce, a na 9. miejscu zajął szóste miejsce pod innym Szwedem, Philipem Ericsonem (68), Anglikiem Samem Horsfieldem (67) i Polakiem Adrianem Mironkiem (72).

READ  European Nations Cup 2021 pełny harmonogram, czas meczu, na żywo, transmisje w Indiach

Gra została opóźniona o ponad dwie godziny z powodu mgły w sobotni poranek.

___

Więcej z AP Golf: https://apnews.com/hub/golf i https://twitter.com/AP_Sports