Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Barry Morgan – Pomaga mieszkańcom Polski cieszyć się świeżym powietrzu

5 grudnia — Polska — Barry Morgan może być twarzą obecnej kampanii reklamowej LL Beana „Be an Outsider”.

Jako współprzewodniczący Polskiej Komisji Obrony, 73-letni Morgan nadal utrzymuje miejskie tereny rekreacyjne na pierwszym miejscu. Utrzymuj kilometry polskich ścieżek, usuwaj inwazyjne rośliny lub ciesz się przejażdżkami łodzią, pływaniem i wędkowaniem w jego domu wypoczynkowym w Bond Middle Range.

Kilka tygodni temu Morgan i jego koledzy wyładowali ciężarówki azjatyckiej gorzkosłodkiej ziemi przylegającej do systemu tras Serca Polski, zabijając nawet rośliny i drzewa otaczające inwazyjną roślinę, która działa jak boa dusiciel.

Urodzony w południowym Portland, Morgan zawsze prowadził intensywny tryb życia. Morgan, który od 40 lat pracuje na własny rachunek w Stondish, znalazł czas na wolontariat, aby pomóc w szkołach i trenować do Małej Ligi i Piłki Nożnej.

Po przeprowadzce do Polski w 2014 roku Morgan był pod wrażeniem ogromnych możliwości rozrywkowych i plenerowych miasta.

Dwa z trzech szlaków utrzymywanych przez Urząd Ochrony są teraz częścią łatwego lub obiecującego zapewnienia przyszłego dostępu do ziemi, aby można było cieszyć się szlakami i dziką przyrodą w nadchodzących latach.

Przede wszystkim Komisja Bezpieczeństwa utrzymuje w Polsce trzy systemy tras. Dzielimy się również cudami tych ścieżek z kamerami do gier. Jednym z naszych członków jest Alan Adette, entuzjasta przyrody, który ma własny kanał na YouTube, Waterhouse Park. Opublikował niesamowite filmy przedstawiające lisy, popcorn, norki, szopy pracze i wiele innych dzikich zwierząt na terenie Polski. W przyszłości filmy te będą dostępne na stronie polskiego miasta.

Po 40 latach życia w Stondish moja żona i ja przeprowadziliśmy się do pięknego domu w basenie Middle Range. Dołączyłem do Polskiej Rady Bezpieczeństwa, aby spotkać się z moimi nowymi sąsiadami i byłem zaangażowany w ochronę Maine na zewnątrz dla przyszłych pokoleń. Zespół był bardzo oddany tworzeniu nowych systemów tras i wszystkim, którzy nimi zarządzają.

READ  W polskiej jaskini znaleziono dowody ludzkości sprzed pół miliona lat

Jeśli rośliny inwazyjne pozostaną bez kontroli, będą się dalej rozprzestrzeniać i ostatecznie niszczą las. Wokół drzew aż po koronę rośnie azjatycka goryczka. Te drzewa będą ściskane, aż staną się martwe. Fizyczne cięcie winorośli, wyrywanie korzeni i usuwanie gruzu wymaga zespołowego wysiłku wolontariuszy. Należy to powtarzać, dopóki nie zatrudnimy osoby posiadającej licencję na stosowanie herbicydu na świeżo ściętych łodygach dojrzałych roślin inwazyjnych.

Waterhouse Park to 90 akrów gruntów należących do polskiego miasta. Waterhouse przechodzi przez park, który łączy staw Brook Lower Range z rzeką Little Androskokin. Dwumilowy szlak jest świetny dla nowych wspinaczy i rodzin, ponieważ często jest taki sam. Na tej trasie jest mnóstwo dzikich zwierząt. W pobliżu zapory Waterhouse Park budowany jest kajak i rakieta kajakowa. Kajaki i kajaki mają dostęp do stawu Lower Range ze względu na jego piękno i doskonałe możliwości wędkowania.

Utrzymanie dróg to wycinka powalonych drzew na torach po burzy. Czyszczenie szczotek ze śladów odbywa się przez cały rok. Po ulewnych deszczach ścieżki trzeba czasem odnowić i zasypać dziury. W dalszym ciągu będziemy zastępować stare drewniane chodniki mostami zbudowanymi z malowanego proszkowo aluminium o żywotności 50 lat.

Największym wyzwaniem dla Rady Bezpieczeństwa jest uświadomienie większej liczbie ludzi naszych wysiłków, a następnie sprawdzenie, czy te ślady będą im się podobać.

Bycie na zewnątrz to coś w rodzaju spacerów, wędrówek, pływania łódką, pływania, wędkowania i zabawy z naszymi wnukami.