Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Balerina „John Wick” z Ana de Armas w roli głównej wyznacza datę premiery

Po tym, jak „John Wick: Rozdział 4” przekroczył 250 milionów dolarów w światowych kasach, niecierpliwie oczekiwany spin-off „Ballerina” otrzymał datę premiery 7 czerwca 2024 r. od Lionsgate.

W filmie występują Ana de Armas, Anjelica Huston, Gabriel Byrne, nieżyjący już Lance Reddick, Catalina Sandino Moreno, Norman Reedus, Ian McShane, sam John Wick i Keanu Reeves.

Więcej z Variety

„Ballerina” wyreżyserował Len Wiseman, scenariusz napisał Shai Haten, a wyprodukowali Basil Iwanik, Erica Lee i Chad Stahelski, którzy wyreżyserowali wszystkie cztery części „Johna Wicka”.

Oficjalne streszczenie filmu jest krótkie, ale drażni, że „świat„ Johna Wicka ”rozszerza się wraz z„ Baletnicą ”, gdy Ana de Armas gra zabójcę wyszkolonego w tradycjach Rusca”.

3 kwietnia „John Wick: Rozdział 4” przekroczył 250 milionów dolarów na całym świecie, udowadniając komercyjny sukces, który może konkurować z „John Wick: Rozdział 3 – Parabellum” jako najwyższy zysk Wejście w cykl pracy.

Co więcej, „Chapter 4” odniósł krytyczny sukces, zdobywając świeże 95% na Rotten Tomatoes. W różnorodnyrecenzjaW Exclaim! Owen Gleiberman napisał, że „film jest postrzegany jako celowo wypchany prezent dla fanów„ Johna Wicka ”i na tym poziomie film odnosi sukces”.

W styczniu de Armas mówił o roli „baletnicy” w „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.

„Byliśmy w Pradze kręcąc przez cztery miesiące” – powiedziała. „Mamy jeszcze miesiąc do końca. A ja cierpię. Wiesz, moje ciało, moje plecy, wszystko boli. Narzekam, cierpię, jestem posiniaczony.”

Kontynuowała: „Keanu i ja ćwiczyliśmy naprawdę trudną scenę kaskaderską, a ten facet po prostu przewraca się i rzuca mną i wykonuje te szalone akrobacje”. A ja na to: „Nie mogę już narzekać. Bo tak jest. Naprawdę jest najlepszy.

Zobacz jej wywiad omawiający film poniżej:

Najlepszy skład

Zapisz się do Biuletyn jest różnorodny. Aby uzyskać najnowsze wiadomości, śledź nas dalej FacebookI ŚwiergotI Instagram.

READ  Tongyeong Music Festival to 20. edycja, która odzwierciedla różnorodność

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.