Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Audrey A.  McIntyre, Polska, Ohio Nekrolog

Audrey A. McIntyre, Polska, Ohio Nekrolog

Polska, Ohio (MyValleytributes) — Audrey A., 79 lat, z Harrogate w Anglii. McIntyre zmarła w środę, 5 kwietnia 2023 r., w Caprice Health Center w Północnej Limie, otoczona kochającą rodziną.

Audrey urodziła się 3 sierpnia 1943 roku w Harrogate w Anglii jako córka nieżyjącego już Thomasa i Gladys (Wynn) Light.

Była kosmetyczką i prowadziła własny sklep w Anglii przez ponad 30 lat i przeszła na emeryturę w 1998 roku.

Audrey przeprowadziła się do USA i Polski w stanie Ohio w 2007 roku. Był członkiem Red Hat Society w Youngstown.

Audrey była oddaną żoną, matką, babcią i siostrą. Cenił sobie spędzanie czasu z rodziną w Anglii i Ameryce i lubił spotykać się z ludźmi podczas swoich podróży iw pracy w Anglii i Ameryce.

Audrey wyszła za mąż 26 września 1964 roku. syn, Thomas Albert Robin (Sharon) McIntyre ze Swansea Wales; dwoje wnucząt, Rory McIntyre i Owen McIntyre, oboje ze Swansea w Walii; brat Rodney (Valerie) Light z Harrogate w Anglii; dwie szwagierki, Marge Raseta i Beck (Jim) Malatok, obie ze Struthers, Ohio; jego szwagier, Stan McIntyre ze Struthers, Ohio; oraz liczne siostrzenice i siostrzeńcy w Anglii.

Oprócz rodziców, Thomasa i Gladys, śmierć Audrey poprzedził brat Roy Light.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić do domu pogrzebowego Davidson-Becker, 11 Spring Street, Struthers, we wtorek 18 kwietnia 2023 r. w godzinach od 17:00 do 18:00. Nabożeństwo upamiętniające życie Audrey odbędzie się we wtorek o 18:00 w domu pogrzebowym pod przewodnictwem pastora Jamesa Bergpile’a.

Odwiedzać www.beckerobits.com Aby podzielić się wspomnieniami i kondolencjami online z rodziną Audrey.

Telewizyjny hołd zostanie wyemitowany we wtorek 11 kwietnia o następujących przybliżonych godzinach: 7:10 w FOX, 12:22 w WKBN, 17:08 w MyYTV i 19:27 w WYTV. Film zostanie opublikowany tutaj w dniu emisji.