Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Atompunk’s Indomitable Adventure przedstawia 5-minutową zapowiedź rozgrywki

obcy świat

Co byś zrobił, gdybyś sam obudził się w obcym świecie? niezamieszkane przez ludzi. Wkrótce się dowiesz. Dziś nowe studio Starward Industries 11 Bit Studios z radością ujawnia 5 minut rozgrywki w nadchodzącą grę, The Invincible. Informacja prasowa zawiera więcej informacji o grze. Oczywiście ujawnienie 5-minutowej rozgrywki daje graczom doskonały wgląd w grę, jej styl graficzny i wiele więcej.

Nie wyobrażam sobie, żeby świat The Invincible był bardziej namacalny niż ten przedstawiony w grze. Jako polski wydawca, którego misją jest oferowanie znaczącej rozrywki, nie mogliśmy przegapić okazji, by cieszyć się grą opartą na tak ważnym fragmencie polskiego dziedzictwa kulturowego, jakim jest książka Lima”. mówi Marek Zimak, Dyrektor ds. Rozwoju Zewnętrznego w 11-bitowe studia.

Niezwyciężony przedstawia graczom astrobiolog Yasnę. Po przebudzeniu na wrogiej powierzchni odległej planety Regis III, gracze zostaną wepchnięci w sytuację życia lub śmierci. misja ratunkowa. Stając w obliczu niezbadanej i niezamieszkanej planety Regis III Yasna, musi poszukać swojej zaginionej załogi. Oczywiście zagłębisz się głębiej w ich tajemnicze zniknięcie. Przygotuj się na konfrontację z zadziwiającymi zjawiskami, odkryj mroczne sekrety i przemyśl konsekwencje ambicji. Yasna i nauki o człowieku.

5-minutowa prezentacja rozgrywki daje graczom wgląd w styl graficzny, rozgrywkę i wskazówki dotyczące fabuły.

Invincible zadebiutuje na PC i konsolach w przyszłym roku. Więc co sądzisz o ujawnieniu rozgrywki?

Źródło: informacja prasowa

READ  Ukraiński dyrektor ma nadzieję, że boom w rodzimym przemyśle będzie kontynuowany