Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Astronauci przygotowują się do spaceru kosmicznego na żywo w telewizji NASA – Stacja Kosmiczna

Dowódca Ekspedycji 69 Siergiej Prokopjew (po lewej) odbywa swój piąty spacer kosmiczny. Inżynier lotu Dmitry Petlin (po prawej) wykonuje trzeci spacer kosmiczny.

Ciągła relacja NASA TV z dzisiejszego spaceru kosmicznego z kosmonautami Roskosmosu Siergiejem Prokopjewem i Dmitrijem Petlinem. Duet, z pomocą europejskiego kosmonauty, operatora ramienia robota Andrieja Fedyajewa, przeniesie grzejnik z modułu Rassvet do modułu naukowego Nauka w Międzynarodowa Stacja Kosmiczna Relacja ze spaceru kosmicznego w telewizji NASA Aplikacja NASAi agencja strona internetowa.

Prokopyev i Petelin opuszczą jednostkę Poiska około 21:30 EST. Prokopyev ma na sobie garnitur Orlana w czerwone paski, podczas gdy Petelin nosi garnitur w niebieskie paski. To czwarty spacer kosmiczny w karierze Prokopiewa, a drugi Petelina. Jest to trzeci spacer kosmiczny stacji w 2023 i 260 roku Spacer kosmiczny Montaż, konserwacja i modernizacja stacji kosmicznej.


Dowiedz się więcej o działalności stacji, śledząc blog stacji kosmicznej, @stacja Kosmiczna I @pracownik Na Twitterze również ISS na Facebooku I ISS na Instagramiekonta.

Pobierz nasze cotygodniowe najlepsze filmy na: https://roundupreads.jsc.nasa.gov/videupdate/

Otrzymuj najnowsze aktualizacje od NASA dostarczane co tydzień. Zapisz się tutaj: www.nasa.gov/subscribeREAD  Oczekuje się, że na światowym rynku turystyki kosmicznej, do którego należą Airbus SE, Bigelow Aerospace LLC i Blue Origin Enterprises LP, wzrośnie ponad 5 miliardów dolarów.