Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Aston Villa udaje się do Polski, a Unai Emery dodaje skrzydeł starciu z Legią Warszawa

Aston Villa udaje się do Polski, a Unai Emery dodaje skrzydeł starciu z Legią Warszawa

Alex Moreno i Jacob Ramsey są członkami drużyny Aston Villi, która w ramach rekonwalescencji po kontuzji udała się do Polski na Ligę Konferencyjną Europy.

Villa wraca do Polski przeciwko Legii Warszawa w czwartkowy wieczór (rozpoczęcie o 17:45). Pierwszy mecz Villi w fazie grupowej rozgrywek rozpoczyna się od pozytywnego nastawienia.

Zespół udał się na wycieczkę w środę po południu, przed dzisiejszą konferencją prasową Unaia Emery’ego. Klub udostępnił filmy przedstawiające drużynę wchodzącą na pokład samolotu, a fani będą zachwyceni widokiem obu zawodników podróżujących.

Przeczytaj więcej: „Gentryfikacja Hold End” – nowy projekt hotelarski Aston Villi wywołuje ostrą debatę

CZYTAJ WIĘCEJ: Aston Villa ucierpi po ujawnieniu poważnych zmian w telewizji Premier League

Chociaż zarówno Moreno, jak i Ramsey nie pojawili się dotychczas w tym sezonie z powodu kontuzji, widziano ich, jak wchodzili na pokład samolotu. Moreno po raz pierwszy w sezonie wystąpił przeciwko Legii w sobotnim wygranym 3:1 meczu z Crystal Palace, pokonując w maju kontuzję ścięgna podkolanowego, aby poprawić swoją formę.

Tymczasem Ramsey wrócił w tym tygodniu do treningów po kontuzji śródstopia podczas letnich mistrzostw Europy z reprezentacją Anglii do lat 21. Włączenie pomocnika do podróżującego składu byłoby ogromnym wzmocnieniem dla Emery’ego, który był kluczowym zawodnikiem w zeszłym sezonie.

Powrót do gry w czwartek może nadejść zbyt wcześnie dla Ramseya, ponieważ chce poprawić swoją kondycję, ale fakt, że może podróżować, jest dobrym znakiem dla Villi. Jego włączenie do ekipy podróżującej wzbudziło entuzjazm fanów w mediach społecznościowych.