Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Artyści muzyczni z Polski, Niemiec, Bośni i Hercegowiny występują wśród światowych artystów na rzecz pokoju.

Broadway Across Borders, organizacja non-profit zajmująca się pielęgnowaniem i łączeniem wschodzących artystów ponad granicami oraz promowaniem ich sztuki i przedsiębiorczości społecznej, zorganizuje swój pierwszy koncert dobroczynny w rejonie Chicago w piątek 15 lipca o godzinie 20:00 w Marriott Theatre w Lincolnshire. Aaron Thilen, współzałożyciel Broadway Across Borders i były dyrektor artystyczny Marriott Theatre, również ogłosił dziś wydarzenie. 75-minutowy koncert multimedialny z udziałem muzyków z Polski, Niemiec, Bośni i Hercegowiny opowie o życiowych doświadczeniach tych artystów z Europy Środkowo-Wschodniej poprzez numery muzyczne i oryginalne piosenki. I skomponowane przez artystów. Koncerty uświetnią projekcje wideo, a śpiewakom towarzyszyć będzie pięcioosobowy zespół. Część dochodów zostanie przekazana na cele charytatywne Global Citizens i ich projekt „Stand Up for Ukraine”, aby zapewnić dotacje na pomoc ukraińskim artystom w opowiadaniu ich historii.

Warszawa z udziałem Adriana Kirońskiego z Polski; Nikolina Vujić i Sanjin Arnadovic z Sarajewa w Bośni i Hercegowinie; I Lucia Miorin z Augsburga w Niemczech. SPRING AWAKENING (wyprodukowany przez BAB Online podczas Covid Lockdown w październiku 2020 r.) oraz THE z filmu muzycznego HAIR (Broadway Across the Borders w Bośni i Hercegowinie w czerwcu 2022 r.). Oryginalne piosenki napisane przez najlepszych showmanów i artystów. Chociaż ci artyści wcześniej współpracowali ze sobą przy wirtualnych produkcjach, 15 lipcaCz To pierwszy raz, kiedy ta czwórka występuje razem osobiście.

rnautović jest aktorem teatru muzycznego, śpiewakiem i pedagogiem Akademii Sztuk Scenicznych w Sarajewie. Vujić jest jednym z czołowych artystów teatru muzycznego w Sarajewie i występował w telewizji, teatrze i filmach w Sarajewie War Theatre. Sarajewo studiował w Akademii Muzycznej. Burmistrz szkolił się zawodowo w szkołach w Augsburgu i Berlinie w Niemczech. Kieronsky jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Fryderyka Sopina w Warszawie, gdzie studiował śpiew i aktorstwo. Występował w musicalach w Warszawie, Laponii i Łodzi.

Bilety są w sprzedaży za 55 USD (podatek i opłata za obsługę) oraz online lub w kasie Teatru Marriott (847-634-0200). Bilety VIP, przyjęcie po koncercie z szampanem i słodyczami oraz prywatne rozmowy z artystami są również dostępne za 150 USD (w tym podatek i opłaty eksploatacyjne).

READ  Rumunia i Polska prowadzą wspólne ćwiczenia wojskowe - Xinhua