Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Antoniego M. Smaldino, Sr., Polska, Ohio Pogrzeb

Polska, Ohio (MyValleyTributes) – Anthony M. 84-letni Smaldino Sr. zmarł spokojnie we wtorek 31 maja 2022 r. w szpitalu św. Elżbiety Youngstown w otoczeniu swojej rodziny.

Anthony urodził się 9 kwietnia 1938 roku w Youngstown jako syn Michaela i Rose Armani Smaldino.

Anthony „Tony” żył niesamowitym życiem. Był najmłodszym z czwórki dzieci i dorastał we wschodniej części Youngstown. Był utalentowanym muzykiem, a w wieku 16 lat zaczął dawać lekcje akordeonu w Youngstown Downtown Strauss Music Center.

Jest absolwentem Liceum Wschodniego.

W 1959 poślubił ukochanego swojego życia Jana.

Anthony pracował jako sprzedawca ubezpieczeń dla kilku firm w okolicy aż do przejścia na emeryturę.

Kiedy wychowywali swoją rodzinę, Tony Ralph Ranali grał we włoskim zespole. Anthony wraz z żoną był właścicielem i operatorem Smaldino’s Sunrise Tele od 1985 roku do jego zamknięcia w 2007 roku.

Tony interesował się muzyką, a jego ulubionym był jazz. Zależy mu na tym, aby dzielić się darem muzyki z rodziną. Tony był zapalonym golfistą i spędził niezliczone godziny pomagając innym, w tym dwóm swoim wnukom, którzy grali w golfa w college’u.

Interesował się polską piłką nożną Bulldog i baseballem. Jego wnuki i ich przyjaciele zawsze mogą liczyć na to, że będzie ich dopingował ze sceny „pops”. Tony przez całe życie uczył się i miłośnik wiedzy, co uczyniło go wspaniałym mentorem dla wielu, w tym dla jego 10 wnuków. Niedawno przeczytał książkę „Wszyscy zawsze” Boba Coffa, która podkreśla kochającą naturę jego ducha. Tony zostawia miłość i historie na resztę naszego życia.

Tony pozostawił swoją żonę, byłego Johna M. Dovolario zmarł. Antoni zmarł także przez swoich rodziców; Siostra Róża Corradati; I brat Donald Smaldino.

Pozostawił córki Christine (Jerry) McQueen z Polski, Ginę (Dr. John) Siro z New Springfield i Marię (Michael) Spencer z Polski; Synu, dr. Anthony (Karen) Butler, Smaldino Jr. z Pensylwanii; Siostra Tina Jeswald z Polski; Dziesięcioro wnucząt, Alyssa (partner Gerald), Gerrod (Maggie), Jenna (Matt), Anthony (narzeczony, Erin), Marisa, Jason, Tony, Jonah, Dominic i Olivia; I ona i czwórka prawnuków: Rocco, Stella, Nora i Leo.

READ  Roczne koszty wypadków drogowych w Polsce wciąż wysokie - pierwsze wiadomości

Tony przez lata miał wielu przyjaciół, ale ostatnio jego sąsiad i oddany przyjaciel Ray Dunn wniósł szczęście w ostatnie kilka lat jego życia. Rodzina Tony’ego chciałaby podziękować jego lekarzowi i przyjacielowi, dr Artowi Duranowi, za jego wieloletnią opiekę medyczną, a także za jego pełne miłości wsparcie dla Tony’ego i jego żony Jonny. Tony pobłogosławił wielu swoją pasją do życia, uczenia się, nauczania i dawania. Żył pełnią życia i był głęboko kochany.

Pops zawsze będzie nam przypominał, że wszyscy jesteśmy zepsuci, ale musimy kochać zepsutych i zawsze być zainteresowanymi.

Rodzina i przyjaciele mogą złożyć wyrazy szacunku w niedzielę 5 czerwca 2022 r. od 14:00 do 17:00 Domy pogrzebowe Higgins-Rierton, polska kaplica. Pochówek chrześcijański odbędzie się w poniedziałek 6 czerwca 2022 r. o godz. 10.00 w kościele Świętej Rodziny.

Nabożeństwa pogrzebowe odbędą się na Polskim Cmentarzu Riverside.

Zamiast kwiatów rodzina poprosiła o darowiznę dla Biblioteki Publicznej hrabstwa Youngstown i Mahoney, 305 Wick Ave., Youngstown, OH 44503.

Do zrobienia Wysłać kwiaty Dla rodziny lub Zasadzić drzewo Antoniego M. Pamięci Smaldino proszę Odwiedź naszą kwiaciarnię.

Telewizyjny hołd zostanie wyemitowany w niedzielę, 5 czerwca, mniej więcej o następujących godzinach: 8:58 w WKBN i 19:58 w FOX.