Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Alma Grace Patterson, Polska, Ohio, pogrzeb

Poland, Ohio (MyValleyTributes) – Alma Grace Patterson, 93 lata, zmarła w niedzielę 19 czerwca 2022 r., po cichym przejściu w zaciszu swojego domu w otoczeniu rodziny.

Alma bardzo troszczyła się o swoją rodzinę. W rzeczywistości rodzina od samego początku była bardzo obecna w jej życiu. Urodzony 16 września 1928 r. w rodzinie Leroya i Margaret Lasalle Bartelme, Alma pochodziła z sześcioosobowej rodziny. Później została starszą siostrą i jednym z ośmiorga rodzeństwa.

Alma założyła własną rodzinę w 1948 roku, kiedy poślubiła swojego wieloletniego kochanka, Orwella Pattersona. Do śmierci Orwella w 2000 roku para spędziła razem 52 szczęśliwe lata. Jak najlepiej wykorzystali ten czas, w tym ich troje dzieci Rich, Sue i Johnny. Alma i Arwell dzielili ze swoimi dziećmi niezliczone miłe wspomnienia, w tym śpiewanie i wycieczki do Kanady i Myrtle Beach.

Chociaż Alma cieszyła się karierą urzędnika biurowego i pośrednika kredytowego, zawsze skupiała się na swojej ulubionej pracy: wychowaniu dzieci i wnuków. Alma przyjęła swoją pierwszą pracę w Strasbourg Motor Company, gdzie pracowała na pełny etat do czasu narodzin jej dzieci.

Alma i Arwell wychowywali swoją rodzinę w Central Christian Church na Market Street, aż do jego zamknięcia, a ostatnio zostali członkami Greenford Christian Church.

Po tym, jak ich dzieci rozpoczęły studia, Alma kontynuowała karierę w firmie zajmującej się oszczędzaniem na domach i kredytami. Tam poznał przyjaciół na całe życie, z którymi założył wspólnotowy klub „Wielka Piątka”. Alma przeszła na emeryturę w 1994 roku, aby ponownie skupić się na swojej rodzinie – tym razem pomagając wychowywać wnuki.

Cieszyła się 28-letnią emeryturą, której najlepszymi momentami było świętowanie różnych kamieni milowych w życiu jej wnuków, takich jak ukończenie studiów, małżeństwa i narodziny prawnuków.

Alma spędziła swoje ostatnie dni w otoczeniu rodziny. Alma zostawia trójkę swoich dzieci, Rich (Gene) Patterson, Sue Patterson i Johnny (Henry) Hussey; Jego brat Merton Bartelme i szwagier Mary Bartelme. Przeżył wnuki, Shannon (Aaron) Walker, Ryan (Ketron) Patterson, Cole Hussey i Taylor Hussey oraz prawnuki, Ansley Walker, Liam Patterson i Harper Patterson.

READ  UE potępia Rosję za cyberataki na prośbę Polski - First News

Rodzina Almy znajduje pocieszenie w powrocie do nieba z mężem Arwellem; Jego rodzice, Leroy i Margaret oraz jego rodzeństwo, Leroy, Margaret, Gladys, Edith, Norman i Herbert.

Rodzina Almy bardzo się o nią martwiła. Dołącz do nich w środę, 22 czerwca od 17:00 do 18:45, aby uczcić swoje życie w domu pogrzebowym Davis-Becker, 8536 Market Street, Portman. O 19:00 odbędzie się nabożeństwo żałobne, po którym nastąpi bankiet.

Prywatny pochówek rodziny odbędzie się w czwartek na Polskim Cmentarzu Riverside.

Zamiast kwiatów przekaż darowiznę na rzecz SouthernCare Hospice Services, 970 Windham Court, Suite 9, Boardman, OH 44512.

Proszę odwiedź www.beckerobits.com Aby podzielić się wspomnieniami i kondolencjami z rodziną.

Do zrobienia Wysłać kwiaty Do rodziny proszę Odwiedź naszą kwiaciarnię.

We wtorek 21 czerwca hołd telewizyjny zostanie wyemitowany mniej więcej o następujących godzinach: 5:17 w WKBN, 8:39 w FOX, 17:21 w WYTV i 18:35 w MyYTV.