Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Aktualizacja: Garaż zniszczony i uszkodzony przyczepa w porannym pożarze | Wiadomości, sport, praca

Garaż samochodowy zniszczony w pożarze miasta Polski. Fotografia: Hermann Williams

W wyniku nocnego pożaru w Polsce zniszczony został warsztat samochodowy, a przyczepa uległa uszkodzeniu.

Nie zgłoszono żadnych obrażeń po wezwaniu załóg około godziny 1:05 w czwartek do 2099 Page Road. Członkowie straży pożarnej Kennedy’ego i Freesberga zostali wezwani po raz pierwszy, a strażacy po przybyciu zgłosili gęsty dym i płomienie wydobywające się z garażu.

Keith Bean, Główny Oficer Straży Pożarnej Kennedy’ego, powiedział, że garaż stanął w płomieniach i szybko wezwał drugi alarm, wysyłając strażaków z Randolph, Falconer, Kanton, Ellington i Bastie na miejsce zdarzenia.

Część pobliskiej przyczepy zapaliła się ze względu na bliskość garażu. Groszek powiedział, że strażacy zgasili przyczepę, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się ognia.

„Na szczęście dla nas to nie była silna burza, a może bardziej niosłem ją do przyczepy. Uszkodzenia mogły być znacznie większe” – – powiedział Groszek.

Załogi były na miejscu zdarzenia przez kilka godzin, po czym wróciły później rano po tym, jak zauważyły ​​dym wydobywający się z przyczepy.

Przyczyna pożaru jest badana.

Dziękuję strażakom, którzy odpowiedzieli wcześnie rano. „Wspaniale było zobaczyć wszystkich, którzy tam pomogli”, Powiedział. „Jest to nasza wzajemna pomoc, której potrzebujemy i zawsze dobrze ją mieć”.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

READ  Lynn J. Judy 1940-2023 | Wiadomości, sport, praca