Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

2022 French Open kobiet – remis, wyniki

Polska Iga Sweatk Jest faworytką French Open Women’s Draw po wygraniu 28 kolejnych meczów z Rolandem Garrosem.

Świątek, który w wieku 19 lat wyruszył na zwycięstwo we French Open 2020, jest numerem jeden na świecie i numerem jeden w Paryżu. W ciągu ostatnich trzech miesięcy wygrała 19 ze swoich ostatnich 20 meczów w równych setach, prowadząc do mistrzostw Rolanda Garrosa.

Jeśli wygra wszystkie siedem meczów, aby zdobyć tytuł, będzie miała najdłuższą passę zwycięstw w WTA Tour od tego czasu Wenus Williams w 2000.

French Open Charts: Mężczyźni | kobiety | harmonogram TV

amerykański Coco Guff Weszła do swojego pierwszego półfinału i ma szansę zostać najmłodszą finalistką Wielkiego Szlema od tego czasu Maria Szarapowa Na Wimbledonie 2004.

Nieobecny na loterii: Australijczyk Popiół Partymistrz French Open 2019, który nagle przeszedł na emeryturę w marcu, zajmując pierwsze miejsce.

A Serena WilliamsTrzykrotny zwycięzca French Open, który ostatnio grał na Wimbledonie w czerwcu. Po raz pierwszy od 2017 roku będzie tęsknić za Rolandem Garrosem. Nie wiadomo, czy 40-latek zagra ponownie.

Po raz pierwszy w historii kobiet i mężczyzn przegrała rozstawienie z numerem 2-9 przed 1/16 finału.

Naomi Osakanierozstawiona po wzięciu urlopu w zeszłym roku, przegrała mecz otwarcia z Ameryką Amanda Anisimovaktóry również wyeliminował Osakę z Australian Open.

OlympicTalk rozpoczęta Wiadomości Apple. Woleliśmy!

Otwarte Mistrzostwa Francji Kobiet – losowanie Otwarte Mistrzostwa Francji Kobiet – losowanie Otwarte Mistrzostwa Francji Kobiet – losowanie

Via RolandGarros.com

READ  Kristi L Martin | Wiadomości, sport, praca