Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Podgląd: Polska vs Walia – prognozy, wiadomości drużynowe, składy

Sports Mole recenzuje środowy mecz Ligi Narodów pomiędzy Polską a Walią, w tym prognozy, wiadomości drużynowe i możliwe składy.

Polska A Walia Otwarte 2022-23 Europejska Liga Narodów Kampania ze starciem we Wrocławiu w środowy wieczór.

Gospodarze zapewnili sobie miejsce w mundialu 2022, wygrywając w marcu ze Szwecją 2:0, a Walia w niedzielnym finale zmierzy się ze Szkocją lub Ukrainą.


Podgląd meczu

© Reuters

gole z Robert Lewandowski A Piotr Zełenski Polska zapewniła sobie zwycięstwo 2:0 ze Szwecją w meczu barażowym Mistrzostw Świata pod koniec marca, a drużyna awansowała do finału tegorocznych rozgrywek.

Orły nie przeszły przez fazę grupową na Mistrzostwach Świata 2018, a także odpadły w pierwszej rundzie Euro 2020.

Cesław MichenewiczDrużyna zmierzy się z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną w fazie grupowej mundialu, ale skupi się bezpośrednio na Lidze Narodów Europy, aby rozpocząć kampanię przeciwko Walii, a następnie dwukrotnie zmierzy się z Belgią i Holandią w następnym duecie. tygodni.

Polska zajęła trzecie miejsce w grupie A pierwszej ligi Ligi Narodów UEFA 2020-21, podczas gdy Włochy i Holandia zajęły odpowiednio pierwsze i drugie miejsce.

Biali i Czerwoni przegrali tylko jeden z ostatnich dziewięciu meczów we wszystkich rozgrywkach i mają nadzieję, że Walia skupi się wyłącznie na niedzielnym finale Mistrzostw Świata.

Gareth Bale na meczu w Walii 29 marca 2022 r.© Reuters

Walia będzie oczywiście chciała rywalizować w Lidze Narodów UEFA, gdzie w ciągu najbliższych dwóch tygodni drużyna zmierzy się dwukrotnie z Polską i Holandią, a Belgią.

ale, Strona RobaReprezentacja narodowa rozważy niedzielny finał Pucharu Świata ze Szkocją lub Ukrainą, a zwycięzca zakwalifikuje się do tegorocznych finałów rozgrywek.

Walia zajęła pierwsze miejsce w grupie D w Lidze B w ostatnim sezonie Ligi Narodów UEFA, zdobywając 16 punktów w sześciu meczach z Finlandią, Irlandią i Bułgarią, w których awansowała do grupy A.

Smoki zakończyły kampanię kwalifikacyjną do Mistrzostw Świata 24 marca zwycięstwem 2:1 nad Austrią, co plasuje je na drugim miejscu w grupie E za Belgią.

READ  Muhammed Khalidov wraca do zdrowia po wielu złamaniach twarzy, operacja po KO na KSW 65

Big wejdzie do tych rozgrywek po zremisowaniu 1-1 z Czechami w towarzyskim meczu pod koniec marca, z Robin Colwell Na karcie rejestracyjnej strony gospodarza Cardiff.

Format Ligi Narodów Polskich:

Format polski (wszystkie zawody):

Format Ligi Narodów Walii:

Forma Walii (wszystkie zawody):


Wiadomości zespołu

Polak Robert Lewandowski świętuje strzelenie swojego pierwszego gola z Kamilem Celikiem 29 marca 2022 r.© Reuters

Oczekuje się, że trener Polski Micniewicz wybierze mocny skład do środowego wydania, a Lewandowski zostanie wyznaczony na prowadzenie w sytuacji niepewności związanej z jego przyszłością w Bayernie Monachium.

33-latek, który strzelił 75 goli w 129 występach dla swojego kraju, powiedział Bayernowi Monachium, że chce odejść tego lata, a Barcelona prowadzi w wyścigu o jego podpis.

W drużynie musi być dużo doświadczenia w postaci pełny blaskA Grzegorz Krychowiak I Zełenskiego, a Aston Villa kumpel kasa Swój piąty międzynarodowy mecz mógł wygrać na prawym obronie.

Jeśli chodzi o Walię, Gareth Bale Nie zagrał ani minuty w sobotnim finale Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt a Liverpoolem, więc 32-latek powinien zacząć tutaj, aby budować swoją kondycję na finał mistrzostw świata.

Oczekuje się, że szef Big Big oprzeć się pokusie odpoczynku swoich kluczowych graczy z myślą o starciu ze Szkocją lub Ukrainą, więc Daniel JamesA Aaron Ramsey A Joe Allen Ty też powinieneś zacząć.

Miasto Cardiff Oliver Denham i Ipswich Town Wes Burns Będą starać się wygrać swój pierwszy smoczy kapelusz, który musi zawierać tylną trójkę Ben DaviesA Joe Rodon A Ethan Ampadu.

Możliwy skład startowy dla Polski:
Chińczyka. Kash, Glick, Bednarek, Berezinsky; Belka. Zełenski, Góralski, Krechowiak, Szymański; Lewandowski

Możliwy skład z Walii:
Hennessy. Ampadu, Rodon, Davies; Roberts, Allen, Ramsey, N. Williams; H.Wilson James Bell


SM słowa zielone tło

Mówimy: Polska 1-1 Walia

Obie drużyny będą zdeterminowane, aby rozpocząć swoją kampanię w Lidze Narodów UEFA od zwycięstwa, ale w środowy wieczór spodziewamy się bliskiego romansu. Remis nie byłby najgorszym wynikiem dla obu stron i mogliśmy zobaczyć, jak para dzieli łupy w tych rozgrywkach.

READ  Nowe mieszane wydarzenia na Letnich Igrzyskach Olimpijskich przyciągają entuzjastycznych widzów w Tokio

Aby przeanalizować dane pod kątem najbardziej prawdopodobnych wyników, linii punktacji i nie tylko dla tego meczu, kliknij tutaj.


Najlepsza wskazówka

Nasi Expert Advisors Partnerzy w Sporita.com Oczekują mniej niż 2,5 gola w tym meczu. Kliknij tutaj Aby dowiedzieć się, czego jeszcze można się spodziewać po tej grze i poznać więcej wypróbowanych i przetestowanych wskazówek dotyczących piłki nożnej.Poniżej 2.5: Dane


ID: 487043: 1false2false3false: QQ:: z pulpitu db: LenBod: collect11540:

Podgląd przez e-mail

Kliknij tutaj, aby uzyskać kret sportowyCodzienny e-mail z zapowiedziami i prognozami dla każdej większej gry!