Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

150 lat: jak poszukiwanie życia wiecznego znajduje swoje naturalne granice |  starzenie się

150 lat: jak poszukiwanie życia wiecznego znajduje swoje naturalne granice | starzenie się

Rzeczownik: 150 lat.

wiek: 150 lat.

wygląd: Nowe siedemdziesiąt siedemdziesiąt.

co to znaczy? Siedemdziesiąt Dziesięć, czyli 70, było starożytnym biblijnym standardem dla twojego czasu na Ziemi. A 150 to najnowszy miernik.

Masz na myśli, że wszyscy będziemy żyć do 150 lat? Nie. To tylko 150 lat, jak długo ktoś mógłby kiedykolwiek żyć.

Kto to mówi? Nowe badanie zostało opublikowane w Nature Communications, Który przeanalizował dane medyczne setek tysięcy ochotników i podsumował je w jedną miarę starzenia, która jest wskaźnikiem stanu dynamicznego organizmu.

Czego się nauczyli? Odkrycia wskazują, że postępująca utrata fizjologicznej elastyczności organizmu ludzkiego – zdolności do regeneracji po chorobach i innych stresorach – osiąga punkt krytyczny, prowadząc do „podstawowej lub absolutnej granicy ludzkiego życia” na około 150 lat.

To jest niedorzeczne. Czy to badanie obejmowało jakieś wampiry? Nie wiesz. W każdym razie to powinna być dobra wiadomość. 150 to prawie dwa razy więcej niż obecna oczekiwana długość życia w Wielkiej Brytanii.

Wiem, ale założyłem, że zanim dotrę do 80 lat, wydłużyliby go gdzieś pomiędzy 900 a na zawsze. nie jedz. Startup opracowuje terapie, które mogą radykalnie przedłużyć żywotność.

Dla wszystkich? Nie dla psów. Startup pod marką Lojalna, przystępuje do nauki Ponad 500 psówI ma nadzieję, że w ciągu trzech lat opracuje specjalne zabiegi przeciwstarzeniowe dla zwierząt domowych.

Jaki jest obecnie maksymalny wiek psa? Najstarszym zweryfikowanym psem był tzw. Australijski pies pasterski Bluey, który zmarł w 1939 roku w wieku 29 lat. Ostatnio nie został zweryfikowany Doniesienia o psach do 30 lat.

I co to jest To w ludzkich latach? 210, dawaj lub bierz.

Masz na myśli, że mój pies będzie żył dłużej niż ja teraz? Cóż, nie, ponieważ rok psa to siedem lat ludzkich, a nawet to jest niewiarygodnym przybliżonym oszacowaniem …

READ  Niezwykła kometa - 1000 razy większa niż zwykle - została odkryta w zewnętrznym Układzie Słonecznym przez Dark Energy Survey

To irytujące! W takim przypadku mój pies będzie musiał zapłacić za moje odchody. Skoncentruj się na pozytywach – badanie długowieczności psa może ostatecznie przynieść korzyści nam wszystkim. „Psy to jeden z najlepszych modeli starzenia się człowieka” – mówi Celine Halwa, założycielka Loyal.

W tym przypadku mój pies mówi, że chciałby zgłosić się na ochotnika do testów. Co za dobry chłopak.

Mówić: „Bądź aktywny, utrzymuj zdrową wagę i umrzyj mimo wszystko”.

nie mów: „Jedz więcej mięsa, ścigaj więcej samochodów”.