Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

14 sposobów na dopracowanie swojego unikalnego stylu gotowania

14 sposobów na dopracowanie swojego unikalnego stylu gotowania

Pierwszym krokiem w kierunku wypracowania własnego stylu gotowania jest ujęcie go w słowa. Co to w ogóle jest? To nie to samo, co metoda gotowania, która zwykle koncentruje się na określonej technice. Różni się też od Twojej ulubionej kuchni. Styl gotowania jest osobisty i niepowtarzalny i może wahać się od innowacyjnego, nowoczesnego i surowego do prostego, swobodnego i swobodnego. Może być wyrafinowany lub oszczędny, współczesny lub tradycyjny, inspirowany korzeniami i wychowaniem lub skupiający się na połączeniu kluczowych składników.

Jeśli potrzebujesz pomocy w zdefiniowaniu swojego stylu, zastanów się, co lubisz w jedzeniu i gotowaniu, i znajdź podobieństwa w kuchniach, które lubisz najbardziej. Czy to odważne smaki, subtelność czy nostalgiczny komfort, jaki daje gotowanie? Odpowiedź na to pytanie przybliży Cię o krok do zdefiniowania swojego stylu.

Zamiast tego znajdź swoich ulubionych szefów kuchni. Jak stali się tak sławniA z kim bardziej się identyfikujesz? Na przykład jest zdrowe, ale aromatyczne podejście Jamiego Olivera do zasięgu; obfite, inspirowane kuchnią azjatycką dania Davida Changa, pełne integralności; Metoda naukowa Hestona Blumenthala. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się Co Ina Garten myśli o swoim gotowaniu, określając ją jako elegancką, prostą i skoncentrowaną na najważniejszych smakach. Na szczęście nie brakuje postaci kulinarnych, na których można oprzeć swój styl gotowania, więc znajdź i przeanalizuj swoje ulubione.

READ  Met polskiej gwiazdy opery będzie transmitowany na żywo w światowych kinach