Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zobacz, jak Gal Gadot ma na sobie bodycon zebry

Zobacz, jak Gal Gadot ma na sobie bodycon zebry

Gal Jadet rzuca się na czerwony dywan i kołysze swoją dziką stroną w sukience w zebry.

za pomocą Miasto Vic
| opublikowany

To może być Gal Gadot niesamowita kobieta Strój jest na razie spakowany, ale to nie znaczy, że nadal nie przyciąga wzroku. w nowy sposób Instagram Następnie Gadot zamieścił jej zdjęcie na czerwonym dywanie podczas inauguracyjnych targów kulturalnych Veuve Clicquot 250th Anniversary Solaire w Los Angeles. Liczba Sławni ludzie Byli obecni, ale niewielu pasowało do eleganckiego wyglądu Gala w sukience z paskiem z nadrukiem zebry.

„Cóż za wspaniały wieczór świętujący (w) 250. rocznicę Klikotu” – napisała w poście na Instagramie, stojąc z spojrzeniem „przez ramię”. Veuve Clicquot od ponad dwóch stuleci produkuje jedne z najlepszych szampanów na świecie i była firmą rodzinną, dopóki nie została przejęta przez Louisa Vuittona w 1986 roku.

Gal Gadot często używa swojego konta na Instagramie do promowania swoich filmów, marek i profili Życie codzienne. Często będziesz ich próbować zdrowa linia makaronowaNazywają się Goodles i są dostępne w różnych smakach, ale są wykonane z całkowicie naturalnych składników.

Podczas gdy data premiery Cudowna Kobieta 3 Nadal W powietrzuNie będziemy musieli długo czekać, aby ponownie zobaczyć Gal Gadot w filmie, ponieważ ma wiele projektów innych niż DC. Występuje w dramacie szpiegowskim Netflixa, serce z kamieniaJego premiera zaplanowana jest na przyszły rok. Pojawi się także w dramacie historycznym Irina SendlerowaWciel się w rolę prawdziwej polskiej pielęgniarki, która pomogła podziemnemu ruchowi oporu w walce z nazistami podczas II wojny światowej.

Gal Gadot w czerwona uwaga

Być może jej największym projektem poza DC jest nadchodząca filmowa adaptacja Królewny Śnieżki Disneya, w której zagra Złą Królową. Rachel Ziegler Zagra rolę Królewny Śnieżki w filmie w reżyserii Marka Webba, którego premiera to 22 marca 2024 roku. Wkrótce rozpocznie pracę nad projektem dla Apple TV + o życiu aktorki Heidi Lamar, w którym zagra główną rolę i produkcji wykonawczej.

READ  Horoskop na dziś na 1 maja 2023: Marzenia mogą się spełnić

Gadot nadal ma zagrać w Kleopatrę w scenie na dużym ekranie, chociaż projekt jest nadal w fazie rozwoju.

Jeśli chodzi o Cudowna Kobieta 3a ostatni raport wskazuje, że nie będzie to solowa przygoda Gal Gadota, a raczej grupowy film z Batmanem i Supermanem, oparty na serii komiksów DC Trójca. Z wiadomością, że Ben Affleck i Henry Cavill będą nadal produkować filmy DC, raport nabrał sensu. Postać Wonder Woman mogłaby wykorzystać pozytywne nagłówki, ponieważ fani nie byli podekscytowani 2020 rokiem Cudowna kobieta 1984 Tak jak w oryginalnym filmie.

Reżyserka Patti Jenkins poinformowała niedawno, że scenariusz do filmu jest już dostępny, chociaż spodziewa się, że zmiany zostaną wprowadzone przed rozpoczęciem produkcji i uruchomieniem kamer. Jednak posiadanie gotowego scenariusza to spore osiągnięcie.

Ostatnio pojawiły się kontrowersje wokół ostatniego filmu, po niedawnym zdjęciu usuń scenę Gdzie postać Diany pojawiła się w nazistowskim marszu. Chociaż fani byli świadomi, że Diany nie było, aby wspierać nazistów, czuli, że scena nie ma sensu i uważali, że jest w złym guście.