Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zarejestruj się już dziś w naszej Black Ops Space Cafe prowadzonej przez dr Emmę Gatti 29 marca 2023 r.

Zarejestruj się już dziś w naszej Black Ops Space Cafe prowadzonej przez dr Emmę Gatti 29 marca 2023 r.

Ten Kosmiczna kawiarnia Black Ops będzie zawierać Dr.. Namratę Goswamiego niezależny naukowiec zajmujący się polityką kosmiczną i polityką wielkich mocarstw, w rozmowie z dr Emmy Gattianalityk kosmiczny, nadawca i korespondent SpaceWatch.Global we Włoszech.

Odcinek 3: Chiny: główne wyzwanie dla amerykańskiej supremacji w kosmosie

Black Ops powraca z miniserialem w całości poświęconym obrazowi Indo-Pacyfiku i globalnej przestrzeni geopolitycznej. Bohaterem miniserialu będzie dr Namrata Goswami, niezależny badacz polityki kosmicznej i polityki supermocarstw. Dr Goswami jest wykładowcą w Thunderbird School of Global Management na Uniwersytecie Stanowym Arizony. Jest także konsultantem w Space Fund Intelligence i gościnnym wykładowcą na sympozjum zatytułowanym „India Today: Economics, Politics, Innovation and Sustainability”. Jest także autorką „Scramble for the Sky: konkurs supermocarstw o ​​kontrolę nad zasobami kosmosu„.

W trzecim odcinku Namrata i Emma omówią rozwój chińskiego przemysłu kosmicznego. Od projektów utworzenia niezależnej bazy księżycowej po rozwój w każdym sektorze technologii kosmicznej i sfery wojskowej, deklarowaną ambicją Chin jest stanie się najpotężniejszą potęgą świata w ciągu 50 lat, a przestrzeń kosmiczna jest jednym z ich głównych narzędzi, aby się tam dostać lubię to. Bramka. Czy Chiny osiągną swój cel? Kim są jego główni sojusznicy? Jakie są konsekwencje potencjalnej redystrybucji władzy dla krajów demokratycznych?

Nie przegap tego decydującego odcinka, w którym Namrata i Emma przedstawią chińską strategię kosmiczną i jej powiązania z międzynarodowymi rozgrywkami o władzę, które już się rozpoczęły.

Publiczność będzie miała możliwość zadawania pytań dr Namracie Goswamiemu.

SpaceWatch Globalny to europejski magazyn i portal cyfrowy dla osób zainteresowanych kosmosem i dalekosiężnym wpływem sektora kosmicznego.

Ten Kosmiczna kawiarnia „Black Ops autorstwa dr Emmy Gatti” Prowadzony będzie w języku angielskim.

READ  Astroskill wystrzeliwuje satelitę do usuwania kosmicznych śmieci

Zarezerwuj miejsce już dziś!

Żeby się zarejestrować proszę kliknij tutaj.