Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zapowiedź weekendu VB: klasyk Tennessee

Zapowiedź weekendu VB: klasyk Tennessee

Knoxville, Tennessee – Siatkówka Tennessee rozpoczyna swoją kampanię na rok 2023 w ten weekend, a UT będzie gospodarzem Tennessee Classic w piątek i sobotę w Thompson-Boling Arena w Food City Center.

Lady Vols witają Marist, stan Teksas i UT Martin w Rocky Top na weekend otwarcia sezonu. Zespół Big Orange rozegra trzy mecze podczas dwudniowego turnieju, który rozpocznie się w piątek o 18:30 czasu wschodniego z drużyną Texas State.

Tennessee gra dwa razy w sobotę, zaczynając od 12:30 z Maristem i kończąc weekend o 18:30 przeciwko UT Martin.

Fani planujący przyjazd powinni pamiętać, że w tym sezonie ponownie obowiązywać będą zasady dotyczące przezroczystych toreb obowiązujące w stanie Tennessee. Wszyscy kibice muszą wejść przez bramkę C.

Harmonogram Tennessee Classic Championship (cały czas ET)
Piątek 26 sierpnia

Marist przeciwko stanowi Teksas – 10:00
Marist przeciwko Utah Martin – 16:00
Tennessee kontra Teksas – 18:30

Sobota 27 sierpnia

Stan Teksas – Utah Martin – 10:00
Tennessee kontra Marist – 12:30
Tennessee kontra Utah Martin 18:30

Procedury biletowe

Bilety na wszystkie wydarzenia Tennessee Athletics są cyfrowe i dostępne za pośrednictwem urządzenia mobilnego, co poprawia bezpieczeństwo i zmniejsza ryzyko oszustw związanych z biletami, a także ułatwia kibicom cały proces.

Kibice będą mogli wejść na wszystkie obiekty za pomocą unikalnego kodu QR, który zostanie zeskanowany bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Aby zapewnić szybki i łatwy dostęp do obiektów Tennessee Athletics, kibiców zachęca się do pobrania aplikacji Tennessee Athletics z App Store (iPhone) i Google Play (Android).

Bilety cyfrowe można zarządzać za pomocą urządzenia mobilnego lub przeglądarki internetowej na komputerze, ale aby uzyskać dostęp do stadionu w dni meczowe, wymagane jest urządzenie mobilne.

Twoje urządzenie mobilne jest przepustką do dnia gry. Na wszystkich ważnych biletach cyfrowych w pobliżu czytnika będzie wyświetlany ruchomy kod kreskowy lub ikona (dotknij i nawiguj). proszę zanotować: Zrzuty ekranu nie zostaną usunięte przy bramie, a wejście nie będzie dozwolone!

Podział listy na 2023 rok

 • Wygląda na to, że edycja siatkówki w Tennessee w 2023 r. będzie świetną zabawą, z mnóstwem świetnych zawodów i mnóstwem utalentowanych studentów-sportowców gotowych do rywalizacji.
 • Licząca 21 uczniów i sportowców drużyna Lady Vols może poszczycić się jedną z najlepszych drużyn w lidze. Trener Ewa Rackham Watt A jej pracownicy będą mieli w tym sezonie mnóstwo opcji na każdym stanowisku.
 • W sumie z zeszłego roku powróciło 12 zawodników, w tym pięciu starterów i libero, a cztery transfery osiągnęły szczyt Rocky Top po 15 sezonach gry w Division One. Trzej z czwórki będą grać w piątym sezonie dzięki dodatkowemu rokowi pandemii. Aby uzupełnić listę, UT przyjął pięciu nowych studentów z całego kraju.
 • Tennessee go poprowadzi Morgana Fingala, który w zeszłym sezonie zdobył wyróżnienia ogólnoamerykańskie jako jeden z najlepszych napastników w kraju. Bena Fingala Eryka Lovett I Genecia MooreBig Orange ma potężną grupę napastników z zewnątrz.
 • Moore był główną atrakcją tej klasy transferowej, przybywając do Knoxville po czterech sezonach w Ohio State. Lovett była ogromnym wzmocnieniem w zeszłym sezonie, kiedy jako studentka drugiego roku zaliczyła 379 zabójstw, 312 kopnięć i 13 double-double.
 • Wraz z odejściem średniego umysłu Daniela Mahaffeya seter Natalia HaywardLady Vols ma możliwości zaradzenia takim sytuacjom.
 • Po zdobyciu w zeszłym roku wyróżnień SEC All-Freshman Team, Kiki Granberry poszła dalej Raven Pogoń Będzie stanowić mocny front dla Tennessee w środkowym punkcie bariery. W zeszłym roku Granberry zanotowała łącznie 103 bloki, a Chase w każdym z ostatnich trzech sezonów przekraczała trzycyfrowy poziom bloków.
 • w seterze, transfer absolwentów Lauren Woodford Z Syracuse, absolwent Kylie Robinson Student pierwszego roku w czerwonej koszuli Karolina Kerr Będzie walczył o to miejsce.
 • Podsumowując, środkowy libero będzie do wzięcia Ashlyn Kingktóry objął to stanowisko w zeszłym roku, zaczynając jako zewnętrzny pałkarz i specjalista od defensywy, a następnie przeszedł do absolwentów Eleaneza Torresa.

Podsumowanie kampanii Fingala 2022

 • Jako senior w zeszłym sezonie Morgana Fingala Miała najlepszy rok w swojej karierze, zdobywając uznanie w całej Ameryce od AVCA i VolleyballMag.com. Należała do pierwszego zespołu All-SEC, osiągała doskonałe wyniki w klasie i została uznana za stypendystkę roku SEC 2022.
 • Ugruntowując swoją pozycję jednego z najlepszych napastników w kraju, Fingall przewodziła SEC pod względem liczby zabójstw na seta i punktów na seta w zeszłym sezonie, jednocześnie zajmując drugie miejsce pod względem liczby zabójstw i łącznej liczby punktów. Znalazła się w czołowej trzydziestce w kraju we wszystkich czterech kategoriach, pomimo 91. miejsca w kraju pod względem całkowitego ataku, co czyni ją jedną z najbardziej sprawnych zawodniczek w kraju.
 • Fingall wkrótce znajdzie się na liście 10 najlepszych zabójstw wszechczasów Lady Vols, zarówno pod względem zabójstw, jak i zabójstw na zestaw, co da jej szansę na dalsze zapisanie swojego nazwiska w historii UT. W zeszłym sezonie jej 483 zabójstwa i 4,39 zabójstw na kombinację były drugimi co do wielkości w historii Tennessee w jednym sezonie w erze 25-punktowych zdobyczy w rajdach. Zajmuje czwarte miejsce wśród powracających graczy z Mocą 5 pod względem liczby zabójstw na set.
 • W sumie zaliczyła dwucyfrową liczbę zabójstw w 26 grach, w tym w ośmiu grach z ponad 20 zabójstwami i w trzech próbach z 25 lub więcej zabójstwami.
 • Pobił lub dorównał rekordom Tennessee z 25-punktowej ery zdobytych w rajdach pod względem liczby rozegranych setów: trzy (23 z Alabamą), cztery (27 z LSU) i pięć (29 ze stanem Mississippi).

Przenieś grupę zajęć, aby zastosować

 • Poza sezonem Lady Vols dodała cztery utalentowane transfery, od których oczekuje się, że wywrą natychmiastowy wpływ, do swojej i tak już weterańskiej puli.
 • absolwent Genecia Moore Do Rocky Top trafia po czterech sezonach gry w Ohio State jako pałkarz z zewnątrz. Pomogła poprowadzić drużynę Buckeyes do trzech występów z rzędu w turniejach NCAA, w tym do regionalnej rundy finałowej (Elite Eight) w 2022 r. W zeszłym sezonie osiągnęła najwyższy poziom w karierze z 362 zabójstwami i najlepszym w karierze wynikiem 0,249 jako jedna z najlepszych atakujących. w kraju.
 • absolwent Eleaneza Torresa Dołączyła do Lady Vols cztery sezony później jako strzelec wolny w Bowling Green, w którym występowała w każdym meczu i osiągnęła najwyższy wynik w karierze wynoszący 579 kopnięć. Jej doświadczenie i umiejętności na pozycji libero uczyniły ją potężnym dodatkiem do zespołu Lady Vols.
 • Pomagam wypełnić dużą pustkę w środkowej części ciała, jest absolwentką Raven Pogoń Ze wschodniego Michigan. Podczas swojej pracy w Ypsilanti dwukrotnie została powołana do pierwszej drużyny All-MAC, a w każdym z ostatnich trzech sezonów zanotowała ponad 100 bloków, co czyni ją jedną z najlepszych blokujących strzały w kraju. Przyniosła 765 zabójstw w karierze i 422 bloki kariery na Rocky Top.
 • Zaokrąglanie grupy jest ustawione Lauren WoodfordJest absolwentem przeniesienia z Syracuse, a pozostały mu dwa lata kwalifikowalności. W zeszłym sezonie prowadziła Orangemen z 568 asystami i średnio 5,51 asysty w secie. W swojej karierze złapała 568 asyst, średnio 5,51 asysty w secie.

UT jest podekscytowany wyzwaniem dla składu na 2023 rok

 • Jedynym sposobem na bycie najlepszym jest pokonanie najlepszego, a siatkówka Tennessee będzie miała w tym sezonie wiele okazji do ogromnych zwycięstw, ponieważ Lady Vols zmierzy się z pięcioma mistrzami konferencji i 10 drużynami z turnieju NCAA z poprzedniego sezonu.
 • Sześć z dziesięciu programów turniejów NCAA zdobyło rozstawienie krajowe, a pięć awansowało co najmniej do 1/8 finału.
 • Pierwszy poważny test drużyny Big Orange nastąpi w drugim tygodniu sezonu, kiedy zespół UT uda się do San Diego, aby zmierzyć się z Toreros i Boston College, a następnie uda się do Madison w stanie Wisconsin, aby zmierzyć się z Badgers.
 • San Diego, które awansowało do półfinału turnieju NCAA z numerem drugim, ustanowiło jeden z najlepszych rekordów w kraju w zeszłym sezonie, osiągając bilans 31-2 z ośmioma zwycięstwami rozstawionymi i doskonały rekord ligowy w zakresie zwycięstwa w Konferencji Zachodniego Wybrzeża. Jedyne porażki Torros w sezonie miały miejsce z Louisville i Teksasem, które zmierzyły się w meczu o mistrzostwo kraju.
 • Boston College o włos nie wziął udziału w turnieju NCAA i wygrał National Invitational Volleyball Championship.
 • Wisconsin to mistrzowie Wielkiej Dziesiątki. Rok temu Badgers zajęli pierwsze miejsce w tabeli dzięki bilansowi 28-4 i dotarli do ćwierćfinału.
 • W następny weekend Lady Vols po raz kolejny zmierzyła się z dwoma kolejnymi mistrzami konferencji: Loyolą Chicago i Marquette. Loyola wygrała mistrzostwa Atlantic 10 i osiągnęła solidny rekord 25-9. Marquette zdobył tytuł w sezonie zasadniczym konferencji BIG EAST, zajmując rozstawione z numerem 4. Złote Orły przygotowywały się na dobrą passę po sezonie, ale przegrały z mistrzami NCAA w trzeciej rundzie, kończąc z rekordem 29-4.
 • W rozgrywkach SEC Tennessee rozegra osiem meczów przeciwko drużynom biorącym udział w turnieju NCAA, w tym serię u siebie z Kentucky, który był rozstawiony z numerem 3 w kraju, oraz wyjazd do Gainesville, aby zmierzyć się z Florida Gators, broniącym tytułu mistrza SEC. W zeszłym sezonie obie drużyny zakwalifikowały się do trzeciej rundy turnieju.

Granberry i Bulick uczą się od obsady kuratorskiej w 2022 roku

 • z Daniela Mahaffeya Pod nieobecność większości sezonu 2022 dwóch środkowych blokujących ma wartościowych aktorów, którzy przygotowali ich do większych ról w tym sezonie.
 • Kiki Granberry, która została powołana do drużyny nowicjuszy SEC, W Klaudia Polek W zeszłym roku obaj mieli dodać głębi na pozycji blokującej, ale szybko zostali zepchnięci na role wyjściowe.
 • Granberry wystąpiła we wszystkich meczach z wyjątkiem jednego w ciągu roku i prowadziła zespół w sumie blokami, zdobywając 103 w 114 setach. Zajęła także trzecie miejsce w drużynie pod względem zabójstw ze 149.
 • Polek zaczynał jako drugi środkowy blok, aż do powrotu Mahaffeya w drugiej połowie sezonu. Polka wykorzystała swoją szansę maksymalnie, trafiając imponujące 67 bloków w zaledwie 59 setach. Jego masa wynosząca 1,14 pz na grupę plasowała się na drugim miejscu w zespole, za Mahaffeyem 1,15 pz w 41 grupach.
 • wraz z Raven PogońŚrodkowi blokujący z Tennessee mogą spodziewać się w tym roku wielkich rzeczy dzięki cennemu doświadczeniu zdobytemu w 2022 roku.

Lady Vols powracają z drugim co do wielkości odsetkiem zabójstw w SEC

 • Przez trzy z pierwszych pięciu sezonów pod okiem trenera Ewa Rackham WattTrend, Lady Vols znajduje się w pierwszej trójce SEC pod względem liczby zabójstw. W ubiegłym roku zespół zajął drugie miejsce, co jest najlepszym wynikiem od czasu, gdy zespół UT prowadził ligę w 2018 r. w pierwszym sezonie Eve na Rocky Top. Wchodząc w rok 2023, Tennessee może pochwalić się najlepszym jak dotąd ofensywnym atakiem.
 • W zeszłym roku UT zakończyło się wynikiem 1553 zabójstw. Wielka Pomarańcza zebrała aż 1287 zabójstw, co oznacza, że ​​grupa oddała 82,9% wszystkich zabójstw swojej drużyny w tym sezonie. Jest to drugi najwyższy wynik na konferencji, zaraz za Auburn (96,5%).
 • prowadzony Morgana Fingala I Eryka Lovettw Tennessee przywraca cztery najlepsze ataki ofensywne sprzed roku. Fingall (483) i Lovett (379) znajdują się w pierwszej dziesiątce rankingu SEC pod względem zabójstw, natomiast Kiki Granberry (149) i Jaśmin Brooks (133) Przybliżanie rzeczy. Z tej czwórki byli oni odpowiedzialni za 74 procent morderstw na UT w zeszłym roku.
 • Aby jeszcze bardziej zastraszyć obronę przeciwnika, Lady Vols sprowadzili jeden z najlepszych transferów w kraju w Genecia Moore, który w zeszłym roku osiągnął najwyższy poziom w karierze, zabijając 362 osoby w Ohio State. Trio wraz z Fingalem i Lovettem wydaje się być jednym z najlepiej atakujących frontów w kraju.
 • W rzeczywistości Tennessee jest jedną z zaledwie 10 szkół w całej Dywizji I i jest jedyną drużyną SEC z trzema osobami w składzie na rok 2023 (wliczając transfery), która łącznie doprowadziła do ponad 1000 zabójstw w 2022 r. wraz z Fingalem, Lovettem i Moore’em . . Liczba zabójstw tej trójki zajęła piąte miejsce w kraju pod względem największej łącznej liczby zabójstw w porównaniu z 1224 zabójstwami w zeszłym roku i trzecie miejsce wśród szkół Power 5.
READ  Pastor kościoła św. Roberta przechodzi na emeryturę | Wiadomości, sport, praca