Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Xperi przedstawia operatorom w IBC zintegrowane oferty produktów, w tym wielokrotnie nagradzane rozwiązania TiVo OS, płatną telewizję i rozwiązania Vewd

Xperi przedstawia operatorom w IBC zintegrowane oferty produktów, w tym wielokrotnie nagradzane rozwiązania TiVo OS, płatną telewizję i rozwiązania Vewd

Amsterdam – (drut roboczy) – w IBC 2022 Xperi Holding Company (NASDAQ:XPER) zademonstruje swoje zaangażowanie w tworzenie niezwykłych doznań rozrywkowych o każdej porze dnia dzięki najlepszym w swojej klasie rozwiązaniom, które spełniają rosnące oczekiwania konsumentów w zakresie płynnych, wysokiej jakości zintegrowanych doświadczeń w połączonych domach, połączonych samochodach — i naszych połączonych zyje.

Po serii zwycięstw na IFA 2022 w Berlinie (TiVo OS – Best in Show, Zaufane recenzje; DTS Play-Fi – nagroda sędziego, omdia), Xperi ogłosił dzisiaj na IBC, że zwiększa swoją obecność na rynku europejskim, oferując operatorom płatnej telewizji innowacyjne rozwiązania, które łączą najlepsze cechy TiVo OS i Vewd.

W tym roku, dzięki przejęciu firmy Vewd, Xperi zrobiło kolejny ważny krok w kierunku pomocy konsumentom w znajdowaniu, oglądaniu i cieszeniu się ich ulubionymi treściami. Połączenie platformy usług wideo TiVo i pakietu rozwiązań do strumieniowego przesyłania multimediów firmy Vewd czyni Xperi wiodącą niezależną platformą medialną dla inteligentnych telewizorów, podłączonych samochodów i operatorów płatnej telewizji. Ponadto nowoczesna reklama Od Vestel jako pierwszego producenta oryginalnego sprzętu (OEM), który zaoferował TiVo OS, to kolejny dowód na to, że producenci OEM szukają neutralnej platformy, która ma na celu zapewnienie im większej kontroli nad doświadczeniem użytkownika i pomoc konsumentom w wykroczeniu poza bałagan nadawanych i linearnych treści opcje z uproszczonym wykrywaniem globalnym.

„Jestem podekscytowany wzrostem, jaki obserwujemy na rynku europejskim, gdzie nasze rozwiązania zapewniają rozrywkę zorientowaną na treść na neutralnej platformie” – powiedział Gabriel Cosgrave, dyrektor generalny Xperi na region EMEA. „Wraz z ogłoszeniem oferty Vestel opartej na telewizorach TiVo Smart TV oraz przejęciu rozwiązań TiVo IPTV firmy Vewd i operatorów, nasza oferta w regionie zapewnia rozszerzony dostęp do klientów na wielu rynkach”.

TiVo podpisało również umowę z dużym operatorem na uruchomienie swojego innowacyjnego produktu wyszukiwania głosowego w Polsce, zapewniającego dostęp do szerszego zakresu opcji treści i łatwego w użyciu sposobu wyszukiwania i oglądania ulubionych treści. Usługi konwersacyjne w TiVo Rozwiązanie usuwa bariery dla płynnej obsługi użytkownika, zapewniając użytkownikowi kontrolę, ułatwiając nawigację i wykonywanie zadań za pomocą prostych i intuicyjnych poleceń oraz pomagając użytkownikom znajdować określone treści za pomocą głosu. Aby znaleźć swoją ulubioną treść, użytkownik musi po prostu porozmawiać z pilotem. Oparte na uczeniu maszynowym rozwiązanie umożliwia dostawcom usług dostarczanie użytkownikom przydatnych treści, zapewniając wyjątkową rozrywkę.

READ  Microsoft wprowadza historie podobne do Instagrama do wyszukiwania Bing za pomocą sztucznej inteligencji: jak to działa

„Wyszukiwanie głosowe jest istotną funkcją w wielu istniejących i powstających produktach i usługach” — powiedział Chris Ambrosic, dyrektor generalny Discovery, Xperi. „Cieszymy się, że możemy zapewnić wyszukiwanie głosowe w Polsce, które umożliwi subskrybentom pogłębienie interakcji z treściami i usługami, pomagając im szybko znaleźć treści, które chcą oglądać”.

Oparte na inteligentnym wykresie rozrywki usługi czatu TiVo tworzą trafne i znaczące połączenia, znacznie poprawiając wrażenia z odkrywania. Interpretuje polecenia i prośby głosowe oraz obsługuje naturalny dialog i interakcje w 12 różnych językach, w tym teraz w języku polskim, z ponad 10 000 inteligentnych odpowiedzi.

Szeroka gama zintegrowanych rozwiązań rozrywkowych firmy Xperi, w tym TiVo OS i TiVo Conversation Services, będzie prezentowana na targach IBC 2022, w dniach 9-12 września na stoisku 5.C31 w Amsterdamie. Więcej informacji o rozwiązaniach Xperi można znaleźć pod adresem www.xperi.com.

O TiVo

TiVo łączy rozrywkę, ułatwiając wyszukiwanie, oglądanie i cieszenie się nią. Zapewniamy najlepsze filmy, programy, wideo za pośrednictwem telewizji na żywo i na żądanie, usług strumieniowych i niezliczonych aplikacji, pomagając ludziom oglądać na ich warunkach. Studiom, sieciom i reklamodawcom TiVo zapewnia chętnych odbiorców, którzy zwiększają oglądalność i zaangażowanie na wszystkich ekranach. W czerwcu 2020 r. TiVo stało się spółką zależną w całości należącą do Xperi Holding Corporation. Wejdź na tivo.com i ciesz się oglądaniem.

O HOLDINGACH XPERI

Xperi wprowadza innowacje, rozwija i dostarcza technologie, które umożliwiają niezwykłe doznania. Technologie Xperi, oferowane we wszystkich jej markach (Adeia, DTS, HD Radio, IMAX Enhanced i TiVo), a także dzięki jego uruchomieniu, Perceive, sprawiają, że rozrywka staje się śmieszna, a inteligentne urządzenia są inteligentniejsze. Technologie Xperi są zintegrowane z miliardami urządzeń konsumenckich, platform multimedialnych i półprzewodników na całym świecie, zwiększając wartość dla partnerów, klientów i konsumentów.

Xperi, Adeia, DTS, IMAX Enhanced, HD Radio, Perceive, TiVo i odpowiadające im logo są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi spółek zależnych Xperi Holding Corporation w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Wszystkie inne nazwy firm, marek i produktów mogą być znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich firm.

READ  Igoria Trade wybiera sieci dla usług wielowalutowych

Źródło: Xperi Holding Corp

XPER-P