Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wydano koszulkę 2022 World Cup, logo, zieloną koszulę: jak kupić oficjalne koszulki, koszule i sprzęt

Wydano koszulkę 2022 World Cup, logo, zieloną koszulę: jak kupić oficjalne koszulki, koszule i sprzęt

fanatycy

Ostatnim razem, gdy Meksyk był gospodarzem Pucharu Świata, miała swój najlepszy występ w Mistrzostwach Świata, występując w ćwierćfinale i zajmując szóste miejsce w 1986 roku. W tym roku meksykański mundur był tradycyjną zieloną koszulką z logo Meksyku na lewej piersi i flaga Trzy paski marki adidas biegną od kołnierza do dołu rękawów. Na Mistrzostwa Świata FIFA 2022 Meksyk będzie miał zaktualizowane spojrzenie na ten klasyk, z ambicją dotarcia do ćwierćfinału i dalej po raz pierwszy od prawie 40 lat. Tutaj możesz kupić koszulki Meksyk na Mistrzostwa Świata 2022. Możemy otrzymać prowizję od zakupów dokonanych za pośrednictwem tych linków.

Kolekcja zawiera również odnowione logo Mexico, które po raz pierwszy zostało ujawnione w grudniu ubiegłego roku. Logo przeszło siedem zmian od czasu wprowadzenia w 1930 roku. Zobacz nowy skład FIFA World Cup 2022 w Meksyku tutaj.

„W przypadku niezbędnej koszulki tego sezonu, która będzie noszona na największej scenie w piłce nożnej, chcieliśmy uosabiać ducha narodu za pomocą projektu głęboko zakorzenionego w kulturze Meksyku” – powiedział James Webb, główny projektant produktu adidas w oświadczeniu. . . „Główka i kaptur azteckiego bóstwa Quetzalcoatl są dumnie eksponowane na koszulce z zupełnie nowym logo. Mamy nadzieję, że będzie to symbol łączenia graczy i fanów, gdy spotykają się z najtrudniejszymi przeciwnikami”.

fanatycy

Główny trener Tata Martino będzie polegał na weteranów z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem w tym, co wydaje się być łabędzim śpiewem wielu graczy ostatniego pokolenia Meksyku. Awans z grupy C będzie trudny, ponieważ Meksyk będzie musiał zmierzyć się ze stałą potęgą Pucharu Świata w Argentynie oraz twardą reprezentacją Arabii Saudyjskiej, a także z Polską. O siatkę zadba jednak doświadczony bramkarz Guillermo Ochoa, a młody napastnik Alexis Vega powinien wnieść do ataku nową energię.

Szybki start będzie kluczowy dla Meksyku, który rozpocznie się 22 listopada meczem z Polską. Ostatni raz oba kraje spotkały się w 2017 roku, kiedy Meksyk wygrał 1:0 bramką Raula Jimeneza, który prowadzi w reprezentacji narodowej pod względem liczby bramek strzelonych w 2022 roku z trzema. Meksyk otworzył Mistrzostwa Świata 2018 niespodziewanym zwycięstwem nad Niemcami i będzie szukał kolejnego pozytywnego wyniku, gdy tegoroczny turniej rozpocznie się jesienią. Zanim Meksyk wyjdzie na boisko podczas Mistrzostw Świata 2022, koniecznie sprawdź nowe koszulki El Tri i więcej meksykańskiego sprzętu..

Czy jesteś gotowy, aby dziś zdobyć najlepszy sprzęt do Mistrzostw Świata? Już dziś zobacz nowo wprowadzone koszulki Mexico i wesprzyj drużynę w tym roku. Kupuj teraz.

READ  Tottenham 1 - 0 Wolverhampton