Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wiza indyjska dla obywateli Brazylii, Polski, Danii, Rosji i Singapuru

komunikat prasowy

Opublikowano 31 maja 2023 r

Wiza indyjska dla obywateli Brazylii

E-Visa do Indii jest teraz dostępna dla obywateli ponad 169 krajów, w tym Brazylii. Wiele osób chce odwiedzić Indie, a mieszkańcy Brazylii mogą łatwo osiągnąć ten cel, składając wniosek o e-Visę do Indii online. Od listopada 2014 r. rząd Indii podejmuje działania ułatwiające wjazd do kraju turystom, biznesmenom i osobom wymagającym krótkotrwałego leczenia. E-Visa do Indii jest dokumentem wydawanym przez rząd, który umożliwia obywatelom Brazylii wjazd i podróżowanie po Indiach. Od 2014 r. rząd Indii udostępnia online formularz wniosku o wizę do Indii dla obywateli Brazylii. Zezwolenie to, znane również jako indyjskie elektroniczne zezwolenie na podróż, może zostać udzielone osobom odwiedzającym przyjaciół i rodzinę w Indiach. W ten sposób podróżni nie będą musieli ponosić kosztów podróży do ambasad ani pokonywać wielu przeszkód w celu uzyskania wizy. Wiza jest ważna przez rok od daty przyjazdu. Jeśli Brazylijczycy ubiegają się o wizę e-turystyczną, czas nieprzerwanego pobytu w kraju nie może przekroczyć 90 dni. Wiza e-biznesowa: Ten rodzaj e-wizy umożliwia Brazylijczykom podróżowanie do Indii w celach zawodowych lub biznesowych. Możesz przebywać w Indiach do 365 dni od daty zatwierdzenia ETA i wjeżdżać do Indii tyle razy, ile chcesz, ale nie możesz przebywać dłużej niż 180 dni w czasie jednej wizyty. Elektroniczna wiza asystenta lekarza i lekarza: Brazylijczycy, którzy potrzebują leczenia lub towarzyszący pacjentom leczonym w Indiach, mogą ubiegać się online o asystenta lekarza i elektroniczną wizę medyczną. Ten rodzaj e-Visy pozwala na pobyt w Indiach do 60 dni od daty przyjazdu i umożliwia wjazd do kraju łącznie trzy razy. Brazylijczycy podróżujący do Indii z Brazylii muszą ubiegać się o indyjską e-Visę co najmniej cztery dni kalendarzowe przed przewidywaną datą przyjazdu i mogą ubiegać się o nią z maksymalnie 120-dniowym wyprzedzeniem. Cały proces może zająć do piętnastu minut, w tym przesłanie prawidłowych dokumentów i uiszczenie opłaty za wniosek o e-wizę.

Dokumenty wymagane dla obywateli Brazylii

 • Paszport ważny przez co najmniej sześć miesięcy w momencie składania wniosku
 • Wymagany jest bilet powrotny oraz środki wystarczające na utrzymanie na czas podróży
 • Ostatnie zdjęcie przodu z białym tłem.
 • Skan strony paszportu zawierającej dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, narodowość, data urodzenia, data ważności i inne ważne dane osobowe
 • Metody płatności – Możesz użyć karty kredytowej lub debetowej, a ponieważ PayPal stał się tak popularny, możesz również z niego korzystać.

Wiza indyjska dla obywateli duńskich

Indie to wspaniałe miejsce do odwiedzenia, ponieważ istnieje tak wiele różnorodnych krajobrazów i smaków do odkrycia. Indie mają wszystko, od parków narodowych, dzikich zwierząt, białych piaszczystych plaż i tajemniczych miejsc kultu religijnego po wiele autentycznych festiwali, monumentalne świątynie, jaskinie, forty i rzeźby. Wszyscy zagraniczni goście odwiedzający Indie są zobowiązani do ubiegania się o wizę indyjską, chyba że posiadają paszport dyplomatyczny lub inne poświadczenia podróży, które uniemożliwiają im ubieganie się o indyjską wizę elektroniczną. Rząd Indii stworzył w 2014 roku elektroniczny system zezwoleń na podróż, który jest obecnie dostępny dla obywateli 169 krajów na całym świecie. Indyjska e-Visa to dokument wydawany przez rząd, który umożliwia określonym obywatelom przekraczanie granic. Od 2014 r. rząd Indii udostępnia formularz wniosku o wizę do Indii obywatelom Danii. Duńscy turyści mogą ubiegać się o jeden z trzech rodzajów indyjskich e-wiz, z których każdy jest dostosowany do indywidualnych potrzeb podróżującego. Możesz złożyć wniosek w dowolnym momencie, jeśli podróżujesz w celach turystycznych, biznesowych lub medycznych. Dla turystów, którzy chcą zobaczyć się z rodziną lub zwiedzić zabytki, turystyczna e-Visa pozwala na pobyt w kraju do 30 dni i zapewnia jednorazowy wjazd. Dla osób podróżujących służbowo wiza e-Business umożliwia pobyt w Indiach do 180 dni i umożliwia wielokrotny wjazd. A dla każdego, kto szuka leczenia w Indiach, e-Visa medyczna oferuje 60-dniowy pobyt do 3 razy dla obywateli Danii. Ten nowy system umożliwia obywatelom tych krajów uzyskanie indyjskiej e-Visy przez Internet bez konieczności udawania się do lokalnej ambasady lub konsulatu Indii.

READ  Potencjał jest, mówią szefowie giełdy 3SI

Dokumenty wymagane dla obywateli Danii

 • Paszport – Nie będziesz miał problemów z uzyskaniem paszportu, a jeśli już go masz, upewnij się, że jest on nadal ważny. Dla pewności spójrz na datę ważności.
 • Zdjęcie cyfrowe — zaleca się, aby zdjęcie było aktualne. Gesty twarzy są niedozwolone, a tło musi być białe.
 • Pełny skan paszportu na stronie informacyjnej
 • Płatność – Możesz skorzystać z wielu metod płatności. Oprócz korzystania z karty kredytowej lub debetowej PayPal jest również akceptowany, ponieważ jest teraz bardzo popularny.
 • Kopia wizytówki i zaproszenia — ten wymóg dotyczy osób, które chcą wyjechać do Indii w celach biznesowych i muszą ubiegać się o biznesową e-wizę do Indii.
 • Pismo ze szpitala w Indiach — dotyczy osób, które ubiegają się o e-Visę medyczną do Indii.

Wiza indyjska dla obywateli polskich

Rząd Indii podjął kroki w celu ułatwienia wjazdu turystów do kraju. Od 2014 r. rząd Indii udostępnia obywatelom Polski formularz wniosku online o wizę indyjską. Jedną z takich inicjatyw jest wdrożenie Elektronicznej Autoryzacji Podróży, która umożliwi turystom ze 169 krajów uzyskanie wiz na wizytę w Indiach za pośrednictwem indyjskiej strony internetowej. Wiza. Jeśli Polacy chcą odwiedzić Indie w celach wypoczynkowych, biznesowych lub medycznych, mogą ubiegać się o jedną z wielu indyjskich e-Vis. Turystyczna e-Visa – służy do wjazdu do Indii w celach turystycznych lub turystycznych. Ta kategoria pozwala na jednorazowy wjazd do Indii i pobyt do 30 dni. Wiza e-biznesowa – wymagana dla każdej firmy lub działalności biznesowej w Indiach. Ten typ pozwala na pobyt w Indiach do jednego roku (365 dni) oraz kilkukrotne przyjazdy i wyjazdy, przy czym każdy pobyt nie przekracza 180 dni. Elektroniczna wiza medyczna – jeśli chcesz podróżować do Indii w celu leczenia, w tym fizjoterapii jogi, możesz wybrać ten rodzaj e-wizy, ponieważ pozwala ona na pobyt do 60 dni, a co najważniejsze, możesz wjechać i wyjechać trzykrotnie z góry. Ta wiza do Indii pozwala podróżnym z Polski i innych krajów na krótki pobyt w Indiach. Proces ubiegania się o e-wizę do Indii jest łatwy, ponieważ odbywa się całkowicie online. Innymi słowy, podróżni oszczędzają sobie podróży do lokalnej ambasady lub konsulatu w celu ubiegania się o wizę indyjską.

READ  Deutsche Telekom podnosi prognozę rocznego wzrostu zysków do 3% -5% do 2024 roku

Wymagania dotyczące indyjskiej wizy elektronicznej dla obywateli polskich

 • Posiadanie paszportu ważnego przez co najmniej 6 miesięcy od daty przybycia podróżnego do Indii
 • Obecność co najmniej dwóch pustych stron w paszporcie, na których można umieścić stemple wjazdowe i wyjazdowe
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.
 • Możesz użyć PayPal lub karty debetowej/kredytowej, aby móc uiścić opłatę wizową.
 • Podróżni muszą również posiadać bilet powrotny lub kartę pokładową, aby móc dalej ubiegać się o e-Visę
 • Posiadacze paszportów dyplomatycznych i międzynarodowych dokumentów podróży nie mogą ubiegać się o wizę elektroniczną do Indii

Wiza indyjska dla obywateli rosyjskich

Podróżni z Rosji są zobowiązani do uzyskania wizy indyjskiej przed wjazdem do kraju, czy to w celach turystycznych, biznesowych czy medycznych. Odkąd Indie otworzyły internetowy proces składania wniosków wizowych w 2014 r., ubieganie się o indyjską e-wizę stało się znacznie łatwiejsze. Osoby ze 169 krajów mogą teraz ubiegać się o elektroniczną autoryzację podróży, eliminując długie wizyty w ambasadzie Indii. Aby szybko uzyskać tę zgodę, wszyscy obywatele rosyjscy spełniają jedynie wymagania indyjskiej e-Visy. W zależności od celu podróży obywatele rosyjscy mogą ubiegać się o jeden z trzech rodzajów indyjskich e-wiz. Odwiedzający mogą przebywać w kraju do 90 dni w celu odwiedzenia krewnych lub zwiedzania za pomocą turystycznego systemu e-Visa. W przypadku osób podróżujących służbowo wiza e-Business jest ważna przez 365 dni od daty jej wydania i chociaż dopuszcza się wielokrotny wjazd, to każdy pobyt nie może przekraczać 180 dni. A dla każdego, kto szuka leczenia w Indiach, e-Visa medyczna oferuje 60-dniowy pobyt do 3 razy dla obywateli Rosji. Gdy wnioskodawcy zdecydują się na wizę, która najlepiej odpowiada ich potrzebom, wszystko, co muszą zrobić, to wypełnić formularz indyjskiej e-Visy. Proces składania wniosku jest całkowicie online, łatwy do wypełnienia i można go wypełnić i przesłać w ciągu 30 minut.

Dokumenty wymagane dla obywateli Rosji

 • Paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty wyjazdu wraz ze skanem strony CV
 • Szczegóły miejsca pobytu w Indiach, szczegóły dotyczące wjazdu i wyjazdu
 • Zeskanowane zdjęcie paszportowe w kolorze na białym tle
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.
 • Możesz użyć karty kredytowej lub debetowej, aby uiścić opłatę wizową.
READ  Fulton Joint Council głosuje nad pozwoleniem na prywatny użytek polskiego domu pod proponowanym znakiem, ponownie głosuje w porządku obrad ostatniego spotkania z powodu braku kworum - Hrabstwo Oswego dzisiaj

Wiza indyjska dla obywateli Singapuru

Indie są jednym z niewielu krajów, które mogą mieć długoterminowy wpływ na turystów. Singapurczycy muszą uzyskać wizę, aby wjechać do Indii. Ambasada Indii uprościła i przyspieszyła proces wizowy dla Singapurczyków poprzez wdrożenie systemu e-Visa. Od 2014 r. rząd Indii udostępnia online formularz wniosku o wizę do Indii dla Singapurczyków. Jednym z takich środków jest przyjęcie elektronicznego zezwolenia na podróż, które umożliwi odwiedzającym ze 169 krajów uzyskanie wizy do Indii za pośrednictwem indyjskiej e-Visy. Krótkie podróże handlowe i medyczne mogą również skorzystać z systemu e-Visa. Jako Singapurczyk masz możliwość wyboru odpowiedniego rodzaju e-Visy spośród podanych poniżej opcji: Turystyczna e-Visa – przeznaczona na podróż do Indii, ta wiza pozwala na pobyt do 30 dni od daty przyjazdu z jednym wpisem. Ta wiza nie podlega przedłużeniu ani przeniesieniu. Wiza e-biznesowa: Ten rodzaj wizy służy wyłącznie do celów biznesowych i handlowych, a nie do zatrudnienia. Z kilkoma wpisami z wyprzedzeniem możesz przebywać w Indiach łącznie przez 365 dni od daty przyznania nagrody. za każdy okres pobytu. Elektroniczna wiza medyczna: wykorzystywana do celów leczniczych, w tym zajęć jogi i fizjoterapii, jest ważna przez 60 dni od daty pierwszego przyjazdu iw tym okresie masz pozwolenie na wjazd i wyjazd jeszcze dwa razy. Maksymalna długość pobytu w Indiach to 90 dni. Po wydaniu e-Visy obywatele Singapuru mają 120 dni na podróż do Indii. Musisz zabrać ze sobą dokument do kraju. Dokument działa jak wiza stemplowana w paszporcie. System umożliwia cały proces ubiegania się o wizę do Indii dla obywateli Singapuru online. Zasadniczo wnioskodawcy otrzymają odpowiedź z ambasady dotyczącą ich wizy w ciągu dwóch dni roboczych od złożenia wniosku wizowego.

Dokumenty wymagane dla obywateli Singapuru

 • Zdjęcie wnioskodawcy: Zdjęcie musi być profesjonalne.
 • Zeskanuj dane osobowe paszportu: Oznacza to, że musisz zeskanować stronę informacyjną. Nie musisz skanować całego paszportu.
 • Kopia wizytówki: Można ją zeskanować lub zrobić zdjęcie wizytówki.
 • Prawidłowy adres e-mail: Jest to ważne, aby otrzymać dokument.
 • Metody płatności: Może to być karta kredytowa/debetowa lub zwykłe konto PayPal.

Połączenie z mediami
Nazwa firmy: Indyjski urzędnik
osoba kontaktowa: Jinto Perathu Vendango
e-mail: Wyślij e-mail
telefon: +1 213-617-6700
Tytuł:350 S Grand Ave 1700
miasto: Los Angeles
naród: Zjednoczone państwo
strona internetowa: www.indian-visa-online.com