Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wiadomości o Mosconi Cup: Jason Shaw „nie może się doczekać”, aby wstrząsnąć amerykańskimi fanami, gdy Europa potwierdza wybór dzikiej karty

Coroczne wydarzenie Europa-USA odbędzie się w Bally’s Las Vegas i ma rozpocząć się 30 listopada.

Kapitan Europy, Alex Lilly, wybrał swoją pierwszą dziką kartę zaledwie tydzień po tym, jak Francisco Sanchez Ruiz wygrał US Open.

Hiszpan potwierdził swoje miejsce w drużynie po zwycięstwie. Dołącz do Albina Ouschana i Joshuy Fillera, którzy już zarezerwowali swoje miejsce w Las Vegas.

Shaw to ostatnie nazwisko, które dołączyło do zespołu i zrobił to z zaciętymi proporcjami podczas imprezy.

34-latek jest dwukrotnym zawodnikiem roku Mosconi Cup, zdobywając tytuł w ostatnich dwóch meczach.

Mówiąc o swoim wyborze, Shaw powiedział: „To niesamowite, że znów jestem w zespole. Jestem tak podekscytowany, że zostałem wybrany.

„Alex Lilly ma ze mną duże doświadczenie w zespole i myślę, że moje przywództwo w ciągu ostatnich kilku lat w zespole było fantastyczne.

„Jestem bardzo podekscytowany i nie mogę się doczekać powrotu do zespołu. Wspaniale jest reprezentować Europę po raz siódmy”.

Dodał: „Rzeczy były trudne przez ostatnie kilka razy, kiedy graliśmy w Las Vegas. Wiem, że będzie świetnie. Mam wspaniałe wspomnienia i kilka złych.

„Wspomnienia, które opuściły mnie najbardziej, to wygrana, a kiedy zagrałem Shane’a (Fan Boeing), uderzyłem go, stanąłem na jego krześle i wkurzyłem tłum! To było coś wyjątkowego”.

Człowiek znany jako Eagle Eye ma solidne wyniki w porównaniu ze swoimi amerykańskimi odpowiednikami w tym wydarzeniu. W ubiegłym roku Szkot wygrał dwa mecze singlowe i miał na koncie trzy zwycięstwa w deblu.

Okazując swoją miłość do zawodów, Shaw powiedział: „Jeśli chodzi o wyśmiewanie i irytowanie amerykańskich fanów, uwielbiam to.

„O to właśnie chodzi w Mosconi Cup. Chodzi o kręcenie się w ich głowach. Jestem facetem do pracy. Uwielbiam być w ich głowach, nawet zanim jeszcze zaczniesz, a ten rok nie jest inny.

„Spraw, by byli rozgrzani i zirytowani, i wejdź im pod skórę. Spraw, by byli sfrustrowani, spraw, by mnie nienawidzili. Im bardziej nienawiść, tym bardziej ją kocham. Wydobywa ze mnie to, co najlepsze podczas Pucharu Mosconi”.

READ  Leila Fernandez świętuje zwycięstwo na otwarcie sezonu podczas Australian Tennis Event

Mosconi Cup 2022 będzie transmitowany na żywo w Sky Sports w Wielkiej Brytanii i Irlandii, a także w DAZN w USA, Kanadzie, Hiszpanii i Włoszech oraz na Viaplay w Skandynawii, krajach bałtyckich, Holandii i Polsce.