entertainment

Whitbourne Virtual Band Festival 2021 – 4 bary

Było mnóstwo wspaniałej rozrywki dla publiczności z całego świata, takich jak Unison Kinneil, Kingdom Brass, Lochgelly, Whitburn Heartlands, Kilmarnock Concert Brass i Riverside Youth Bands.

Ostatni wirtualny festiwal Whitburn Band został okrzyknięty wielkim sukcesem po tym, jak 37 szkockich zespołów i zespołów zaprezentowało swoje innowacyjne programy rozrywkowe globalnej publiczności w weekend świątecznego tworzenia muzyki.

Konkurs został przedstawiony przez profesjonalnego lidera zespołu, profesora Nicholasa Childsa, a wyprodukowany przez gwiazdę multimediów zespołu, Ryana Bradleya.

zwycięstwa

W końcu odniosły zwycięstwa dla Unison Kinneil, Kingdom Brass, Lochgelly, Whitburn Heartlands, Kilmarnock Concert Brass i Riverside Youth Bands, które otrzymały najwyższe nagrody w każdym z wewnętrznych wydziałów sędziowskich Whitburn Band.

Impreza z pewnością była wypełniona występami muzycznymi i wizualnymi każdego z pretendentów – od entuzjazmu dywizji młodzieżowych w dywizjach młodzieżowych i dyniowych po genialne starania kwalifikacyjne do “olimpijskich” kwalifikacji takich jak Broxburn & Livingston i polerowanie Dywizji 1 zwycięzcy Harmony Kennell.

harmonijne zwycięstwo

Zwycięstwo w sekcji mistrzostw zapewnił im program, który chwali się karierą „Kozaków” Williama Remera, podczas gdy flugelistka Caroline Tennant zabrała do domu „Najlepszego instrumentalistę” i wystąpiła u boku puzonisty Graeme’a McGregora w „Makbecie” Petera Meechana.

Zespół zakończył swoją grupę, która zdobyła pierwsze miejsce przychylności wszystkich trzech sędziów, dużym optymistycznym liderem “La Suerte de los Tontos”.

To było eleganckie granie we wszystkich trzech elementach, coś, co sędzia z pewnością uchwycił „genialnym głosem zespołu” z grającym „highlights” w „Lamentation”, w którym występuje „niesamowite brzdąkanie” Caroline, które zostało „dobrze wyważone” przez Furana. Koniec.

Drugie miejsce zajął Kirkintilloch, a trzecie Bo’ness & Carriden.

Królestwo zwycięża

W pierwszej części znalazło się również obszerne badanie preferencji wybranych sędziów oraz nagroda „Najlepszego Instrumentalisty” dla zwycięzcy Brass Kingdom pod batutą Paula Drury’ego.

Rozpoczęły się dźwiękami „Belford’s Carnival March”, po czym solista puzonu Alex Philip wygłosił znakomitą, wielokrotnie nagradzaną narrację „Gwiezdnego pyłu”. Zakończ ekscytującymi dźwiękami „The Dam Busters”.

READ  Jefferson Seniorzy wybierają się na polską wycieczkę do Milwaukee | wokół miasta

Judge uznał, że „nie ma wątpliwości co do jakości tego zespołu”, podczas gdy ich zwycięski solista dał „prawdziwie muzyczny występ”.

Drugie miejsce zajął skład Johnstona, a trzecie Colburn Silver.

Lochgelly zapakowany w wentylator

W drugiej części, pełne zabawy, zwycięskie Lochgelly, oparte na „Pandemicznej historii”, przedstawia doktor medycyny Paul McKelvie (który wprowadził więcej zmian w garderobie niż popularny bohater kreskówek dla dzieci, Mr. Benn).

Wyprodukowane przez ich ksylofonowego solistę Kevina Andersona, zobaczył je otwarte widokami i dźwiękami blaszanego „The Wellerman”, zanim Kevin dosłownie wypuścił „Sparks” z powitalnym przechadzką po nastrojonej funkcji rytmicznej Kennetha Alforda. Zakończyli fajnym i radosnym OTT europejskiego glam-rockowego zespołu “The Final Countdown”.

Nic dziwnego, że sędziowie uznali, że wystawa „wiele myśli” i że pokaz wykazał „wysoki poziom umiejętności”.

Drugie miejsce zajęła Annan Town, której solistka Sylvia Campbell zdobyła nagrodę dla najlepszej wokalistki, grając w „Peace Time” Petera Grahama. Trzecie miejsce zajął St David’s Brass.

Zwycięzca jest w domu

Whitburn Heartlands wziął tytuł Sekcji III No. 1 drag z dopracowanym wykonaniem zestawu Alana Fernie „Muzyka z XVI wieku”, z równie elegancką grą, jak gryzmoły i prezentacja.

Sędziowie uznali, że był to „świetny ogólny występ” i „świetny wszechstronny program”.

Drugie miejsce zajęło Langholm Town ze świetnym wstępem do „Baggy Pants” Mada i występem „Best Instrumentalist” granej przez flugelistkę Kristen Calver w finale „They Will Come From the East”.

Dysart Colliery Silver zajęła trzecie miejsce ze swoją kolekcją inspirowaną rodzinnym miastem, w której znalazła się imponująca projektantka „Scots Wha Hae”.

Chwała Clamarnock

W zabawnym konkursie Division 4, Scott Walker’s Kilmarnock Concert Brass odebrał honory w brawurowym biegu „Death of Glory”, a następnie zainspirowanym NHS utworem „Song for the Frontline” Johna Barbera i zakończonym „This is Me with Gorgeous” selfie członków zespołu.

Jurorzy z pewnością byli pod wrażeniem całego ich wkładu w postaci „genialnego basu”, „wspaniałego wizualnego hołdu” dla uhonorowania NHS, który był „naprawdę dobrze zagrany” w „dobrze wyważonym programie” naznaczonym „najlepszym” występem „ super” flugelista Nigel Martin.

READ  7 rzeczy do zrobienia podczas tego weekendowego festiwalu Perogi - Indianapolis Monthly

Drugie miejsce zajęli świetni goście z Coalburn Intermediate ze znakomitym występem Newland Concert Brass na trzecim miejscu.

młodzież i tykwa and

Nie ma wystarczająco dużo pochwał dla całej klasy młodzieżowej i zespołu perkusyjnego, ponieważ to utalentowani młodzi ludzie z Riverside Youth Band, którzy ostatecznie objęli prowadzenie, kierowani przez dyrektora zarządzającego designem, Marka Goode (który również nosił fajne czapki dla Riverside Finał zespołu młodzieżowego).

Zdecydowanie przyniósł wiele super hitów ze swojego zespołu z grupą, która rozpoczęła się „Valiant’s Arise”, a następnie „Little Hymn” Simona Dobsona (Dedicated to Lock Champions) i „African Funk”.

Zespół perkusyjny ze szkoły Perth & Kinross zademonstrował swój talent perkusyjny, szczególnie w otwierającym utworze „Children of Sanchez” (wraz z gitarą basową!), gdzie zajęli drugie miejsce, a Brass Sounds Inverclyde na trzecim, gdzie wnieśli trochę „African Funk”. (w komplecie ze świetnymi grafikami i trochę ciekawym luksusowej przyrody).

Genialny fonista Isaac Barkhill został zasłużonym zdobywcą nagrody „Najlepszy instrumentalista”.

miły dotyk

W miłym kontakcie ze strony organizatorów zespoły otrzymały kilka nagród za osiągnięcia, a Whitburn (który poprowadził również krótki koncert) skorzystał z okazji, aby podziękować sympatykom imprezy, takim jak Creative Scotland, Besson, Just Music, Band Supplies i Scottish Brass Band Association .

Mówiąc o weekendzie, szef Whitbourne Charlie Farren powiedział 4BR: „Chcielibyśmy podziękować wszystkim zespołom, sponsorom, kibicom, profesorowi Childsowi, jurorom, naszemu zespołowi produkcyjnemu i wszystkim, którzy sprawili, że wirtualny festiwal odniósł sukces.

Zespoły i grupy perkusyjne z całej Szkocji wykazały wielką innowacyjność w swoich programach i zabawiły nas wszystkich. Ponieważ zespoły powoli wracają do wspólnego grania na próbach, nie możemy się doczekać ponownego występu osobiście”.

Wszystkie pokazy można oglądać na stronie Whitburn na Facebooku

Zespoły i grupy perkusyjne z całej Szkocji wykazały wielką innowacyjność w swoich programach i zabawiły nas wszystkich.

konsekwencje:

Sekcja turniejowa:

Sędziowie: Brian Allen, Chris Bradley, Alison Hall

1. Kenil Harmonia
2. Kirkantiloch
3. Buenos i Cardin
4. Dunaskin Doon

Najlepszy muzyk: Caroline Tennant (flugel) – Eunison Kennell

Sekcja pierwsza:

Sędziowie: Scott Kerr, Chris Bradley, Evelyn Bradley

1. Mosiężne królestwo
2. Zespół Johnstona
3. Srebrny Colburn
4. Nowe Mileny i Galston
5. Mosiądz Campbelltown

Najlepszy instrumentalista: Alex Phillippe (puzon) – Kingdom Brass

Sekcja druga:

Sędziowie: Brian Allen, Heather MacMillan, Chris Shanks

1. Lochgelly
2. Miasto Annana
3. Mosiądz św. Dawida
4. Brooksburn i Livingston
5. Mosiądz Irvine i Dreghorn
6. Selkirk Srebro

Najlepszy muzyk: Sylvia Campbell (Century) – Annan City

Sekcja trzecia:

Sędziowie: Scott Kerr, Caroline Farren, Holly Bennett

1. Whitburn Heartlands
2. Miasto Langholm
3. Kopalnia srebra Dysart

Najlepszy muzyk: Kristen Calver (flugel) – Langholm Town

Czwarta sekcja:

Sędziowie: Allison Hall, Chris Shanks, Caroline Farren

1. Kilmarnock Brass Party
2. Średnia Colburna
3. Koncert dęty blaszany Newland
4. Miasto Galashiels
5. MacTaggart Scott Loanhead
6. Dunfermline

Najlepszy muzyk: Nigel Martin (flugel) – Kilmarnock Concert Brass

Dywizja Młodzieży / Drużyny Perkusyjne:

Sędziowie: Evelyn Bradley, Heather MacMillan, Holly Bennett

1. Drużyna młodzieżowa Riverside
2. Szkolny zespół perkusyjny Perth and Kinross
3. Orkiestra młodzieżowa Inverclyde, głosy dęte blaszane

Złota nagroda:
Młodzież Kirkentiloosh
Scottish Border Youth Ensemble
Młodzież Whitbourne

Srebrna Nagroda:
Brąz Colburna
Akademia perkusji Coalburn
Młody Irvine i Drygorn
Miedziane korzenie pożyczkowe
Stranraer Mosiądz Jr

Brązowa Nagroda:
Abby Brass (Jedforest)
Młodość św. Dawida

Najlepszy instrumentalista: Isaac Barkhill (eufonium) – Brass Voices, Inverclyde Youth Ensemble.

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment