Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

W tym tygodniu Green Point: więcej opóźnień w promach, wyniki prawyborów i nie tylko

W tym tygodniu Green Point: więcej opóźnień w promach, wyniki prawyborów i nie tylko

Dobry wieczór, Greenpointers.

Cóż za urozmaicony tydzień dla nas! Wygląda na to, że zabawa będzie kontynuowana w ten weekend, a wiele ciekawych wydarzeń nadal będzie się odbywało.

Kristen Gonzalez wygrała prawybory Demokratów w senacie stanowym, z ogromnym wsparciem z naszej kieszeni na Brooklynie. Bez republikanina dołączy do Zgromadzenia Emily Gallagher w Albany w przyszłym roku. Nowa kongresmenka Nidia Velasquez bez problemu wygrała reelekcję.

Ten weekend oferuje wiele okazji, aby wyjść i zwiedzić Północny Brooklyn. Przetańcz całą noc z dyskoteką w Centrum Polsko-Słowiańskim. Spotkaj się z sąsiadami i ciesz się darmowymi lodami z osobą z towarzystwa świętującą pierwszą rocznicę Wielkiej Nocy. Rozpocznij na imprezie Borinquen Triangle Street Party zorganizowanej przez Ensenada i Taqueria Ramirez. Nadal potrzebujesz pomysłów na weekend? Sprawdź nasz oficjalny przewodnik tutaj.

Z mniej przyjemnych wiadomości, budowa terminalu promowego Greenpoint ponownie została opóźniona. Zielone wskaźniki Dostałem ekskluzywną szufelkę od wybranych urzędników i właściciela Lendlease.

Zauważyliśmy nowy salon tatuażu Cake Is a Lie i Quang Nguyen, szef kuchni niedawno otwartego Cool World. Uwaga dla naszych młodszych czytelników, jesienią tego roku w Williamsburgu otwiera się nowy sklep Glossier!

Dobra wiadomość dla mieszkańców South Williamsburg – La Guardia Stadium zakończyły się remonty.

Niestety kolejny pożar w Williamsburgu spowodował rozległe szkody w lokalnych firmach i mieszkaniach. Zastanów się nad przekazaniem darowizny do Café Argentino, jeśli możesz.

Tego dnia w historii Green Point, 62 lata temu, mieliśmy do czynienia z polio. Z jakiegoś powodu znowu mamy z tym do czynienia! Ojej!

Sprawdź najnowsze wydanie z serii Community Cookbook i najnowsze Missing Connection.

W okolicach Północnego Brooklynu

lekki przemysł, którego czas na Greenpoincie dobiega końca, otrzymał piękne wyróżnienie w Magazynie Filmmaker.

Japoński targ Mitsuki otworzył w tym tygodniu swoje wielkie otwarcie! Wskocz na 703 Manhattan Avenue, aby pokazać im trochę miłości!

READ  Wzrost PKB w Polsce skurczył się w I kw. - pierwsze wiadomości