Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

W poniedziałek rozpoczyna się US Open.  W meczach biorą udział Ija Świątek, Coco Gauff, Novak Djokovic i Frances Tiafoe

W poniedziałek rozpoczyna się US Open. W meczach biorą udział Ija Świątek, Coco Gauff, Novak Djokovic i Frances Tiafoe

Nowy Jork Ostatni turniej Wielkiego Szlema w sezonie. Otwarte Mistrzostwa USAPoniedziałek, początek z udziałem największych nazwisk tenisa – prawie rok później Obydwa nazwiska Akbara przesunęły się ze sportu.

Zawiera harmonogram pierwszego dnia Eja Swatik I Coco Jove Po stronie kobiet i Novak Djoković I Franciszka Tiafoe na mężczyznach. I oczywiście wiele więcej.

Nikt w pełni nie posiada mocy gwiazdy Serena Williamsdla kogo Ostatnią imprezą był US Open 2022Lub Roger Federerktóry wkrótce potem ogłosił odejście na emeryturę.

Świątek nr 1, 22-letni Polak, rok temu wygrał turniej na stadionie Arthur Ashe i wróci na tę arenę, aby w poniedziałek rozpocząć edycję imprezy 2023 przeciwko Rebecce Peterson ze Szwecji. .

Następnie Tiafoe, 25-latek z Maryland, zmierzy się z Lernerem Tianem, 17-latkiem z Kalifornii. W zeszłym roku Tiafoe dotarła do swojego pierwszego półfinału w US Open.

Gauff, 19-latka z Florydy, poprowadzi nocną sesję w Ashe przeciwko Niemce Laurze Siegemund, która trzy lata temu zdobyła tytuł mistrza gry podwójnej kobiet w Nowym Jorku. Gauff był wicemistrzem French Open w grze pojedynczej – przegrywając ze Swatkiem – i deblu w 2022 roku.

Sprawa zakończy się na korcie centralnym, gdy Djokovic, 23-krotny mistrz Wielkiego Szlema, zmierzy się z Francuzem Alexandrem Muellerem, który będzie miał swój debiut w US Open. Oznacza to powrót Djokovica na wydarzenie, które przegapił w zeszłym roku, ponieważ nie mógł przyjechać do Stanów Zjednoczonych jako obcokrajowiec, który nie był zaszczepiony przeciwko Covid-19. Zasada ta została odrzucona.

Pierwsza runda odbędzie się w poniedziałek i wtorek. Turniej potrwa dwa tygodnie i zakończy się finałem gry pojedynczej kobiet 9 września i finałem gry pojedynczej mężczyzn 10 września.

___

tenis AP: https://apnews.com/hub/tennis

Prawa autorskie 2023 Associated Press. Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiał ten nie może być publikowany, rozpowszechniany, przepisywany ani rozpowszechniany bez pozwolenia.

READ  Fred Curley leci do Florencji przez Grenadę; Informacje o transmisji Diamentowej Ligi