Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Trump „mówił” o ogłoszeniu wczorajszej nocy przez doradców oferty 2024 r.

Trump „mówił” o ogłoszeniu wczorajszej nocy przez doradców oferty 2024 r.

drDonald Trump rozważał ogłoszenie wyścigu w 2024 r. podczas wiecu wysokiego szczebla w Pensylwanii w sobotę wieczorem, ale rozważył to ponownie po tym, jak doradcy ostrzegli, że według doniesień przyćmi on śródokresowe wybory.

Oczekiwano, że były prezydent opóźni wygłoszenie długo oczekiwanego oficjalnego oświadczenia do wtorkowego dnia wyborów.

Jednak Trump rozważał wykorzystanie swojego tłumu w La Trobe w Pensylwanii w sobotni wieczór jako „tło” do ogłoszenia swojej kandydatury w 2024 roku, pomimo obaw, że naraziłoby to jego kandydatów na ryzyko, podała NBC News.

76-latek był w krytycznym stanie, by zebrać się na republikańskiego kandydata do Senatu Mehmeta Oza, wyścigu, który może zadecydować o kontroli Senatu USA.

Sieć poinformowała, że ​​doradcy Trumpa „odradzali mu” ogłoszenie swojej kandydatury na prezydenta, ostrzegając, że może to odwrócić uwagę od kandydatów we wtorkowym sondażu.

W końcu pan Trump zgodził się, według źródła zaznajomionego z dyskusją.

Pan Trump wciąż drażnił się z perspektywą rychłego ogłoszenia, mówiąc publiczności: „Obiecuję wam w następnym… bardzo, bardzo, bardzo krótkim czasie, będziecie bardzo szczęśliwi”.

„Jednym z powodów, dla których nie chcę tego robić [declare for 2024] Teraz… Ponieważ chcę to zrobić… Wiesz co i naprawdę to mam na myśli, chciałbym skupić się na doktorze Oz… Ponieważ musimy wygrać, ok? „

Mówi się, że Trump jest „podekscytowany” ogłoszeniem swojej kandydatury na prezydenta i może to zrobić w ciągu kilku dni przed wyborami w połowie kadencji, kiedy to Republikanie mają zająć obie izby Kongresu.

Poniżej znajdziesz najnowsze aktualizacje.

READ  Zatwierdzenie pakietu pomocowego dla Ukrainy nabiera tempa po kluczowym głosowaniu w Senacie USA | Wiadomość o wojnie rosyjsko-ukraińskiej