Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„TikTok Satin Slip-On Nails” to luksus w najlepszym wydaniu dla miłośniczek eklektycznych lakierów do paznokci

„TikTok Satin Slip-On Nails” to luksus w najlepszym wydaniu dla miłośniczek eklektycznych lakierów do paznokci

Zbliżają się cieplejsze miesiące, a to oznacza sezon na satynowe sukienki halkowe. Gdy dziewczyny wyciągają wiosenno-letnie spódnice maxi i satynowe sukienki z zimowego spokoju, my dostroiliśmy się gwóźdź obok TIK Tokgdzie jest kierunek Nauczyciele ujawnili dopasowanie lakier do paznokci Aby towarzyszyć naszemu eleganckiemu satynowemu wyglądowi. Wejście do czatu: „Satynowe paznokcie wsuwane”.

Z ponad 132,6 miliardami wyświetleń (tak, dobrze przeczytałeś tę liczbę) na TikTok i #Sten Niles Efekt uzyskuje się poprzez nałożenie pudru perłowego na ok Lakier do paznokci Aby odzwierciedlić blask i teksturę luksusowej satynowej tkaniny. Internet zalewa wiele różnych wersji paznokci, od prostych, ładnych wersji perłowych po niebiańskie odcienie. „sukienka satynowa” lakier do paznokci Podniosła głowę do środka spotkana gala na aktora Julia Garner Stworzony przez Celebrity Nails Bettiny Goldstein. Dla Garner użyła jednej warstwy Chanel Le Vernis w „167 BaletnicaZa idealne zakończenie.

Ponieważ jesteśmy w sezonie ślubów, studniówek i innych głośnych wydarzeń, które wymagają prostego stylu paznokci, to kierunek Jest to najbardziej elegancki sposób na złożenie oświadczenia i zwrócenie uwagi w sposób, który pasuje do Twojego osobistego stylu.

Przyjrzyj się uważnie naszemu ulubionemu podejściu do trendu „sukienki satynowej halki”, aby dodać je do zakładek przed następnym spotkaniem mani.

READ  „Brahmastra, część pierwsza: Shiva” Wydanie OTT: Ranbir, cyfrowy debiut Alii Starrer – sprawdź, kiedy i gdzie oglądać