Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

The Richard Stott Show został wydany w Poland Syndrome Awareness Day

Program Richarda Stotta zostanie wydany przez stronę streamingową Right Hand Man Next Up. W połączeniu z Polish Syndrome Awareness Day, 30 kwietnia będzie preludium do specjalnie zaprojektowanej sesji pytań i odpowiedzi z Richardem, aby zebrać pieniądze dla PIP-UK.

Ta anarchia łączy anarchiczne opowiadanie historii i kwaśne punchlines przez bariery bycia innym, opisując, jak Richard nauczył się toczyć życie, które prowadził, czerpiąc humor z tego, co nazywano komedią. Został nagrany między blokami w Greenwich Theatre w listopadzie 2020 roku i jest jedynym pokazem, który zostanie nakręcony w ciągu 2020 roku od pierwszego dnia, w którym został zamknięty w marcu.

Richard urodził się z zespołem Polaka, stracił go z niewyrównaną ręką i brakiem mięśnia piersiowego. Po operacji, która odmieniła jego życie, ma teraz palce u stóp lewej dłoni iw tym nieuczciwym przedstawieniu bada swoją fizyczną sylwetkę, zdrowie psychiczne i bycie sparaliżowanym w świecie histerycznym.

Richard jest aktorem, komikiem, aktorem głosowym i pisarzem pochodzącym z Hull. Po ukończeniu The Orton (przyznawanej przez University of Manchester) Theatre, uzyskała tytuł magistra aktorstwa w Drama Studio London, gdzie prowadziła warsztaty z produkcji widowiskowej. Jako aktor i aktor głosowy pracował w Swinton Insurance i Greenwich & Louisham Young People’s Theatre.

Richard zajął drugie miejsce w pierwszej dziesiątce komedii w Edynburgu Edge Dave 2019. Udzielił wywiadu BBC No Filter i London Live na temat jego doświadczeń z dysmorfią fizyczną i chorobami psychicznymi, a także pojawił się w programie The Nihal Arthanayake w programie BBC5 Live oraz w podcastu Union Jack Radio’s Minds on Matter.

Jesienią 2020 roku, dzięki dofinansowaniu z brytyjskiej Rady Sztuki, Richard Wright wykonał The Hand Man Online i nadawał na żywo z miejsc takich jak East Riding Theatre i Theatre Tele. Prowadził również warsztaty na żywo specjalnie zaprojektowane do opowiadania historii i osobistych doświadczeń, dając im pewność siebie do dyskusji i zrozumienia różnicy. Był pierwszym ambasadorem Polskiego Zespołu PIP-UK (www.pip-uk.org).

READ  Polski piłkarz Marcin Oleksy zdobył bramkę roku FIFA za rzut znad głowy

Richard Stott: Praworęczny mężczyzna The Arts Council jest wspierana przez Wielką Brytanię i jest dostępna www.nextupcomedy.com Od 30 kwietnia.

www.RichardStottComedy.co.uk

Witaj! Dzięki za przeczytanie całej drogi. Chcę ci dać prezent. Ale BTJ potrzebuje Twojego wsparcia, aby kontynuować – jeśli chcesz pomóc w utrzymaniu strony, pamiętaj Darowizna.

Cyrkon – jest to motyw wspierający dla Drupala
Wydane przez Płacz.