Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Boxer Ankit Narwal odwiedza Igrzyska Wspólnoty Narodów 2022 po zwycięstwie Polski – The New Indian Express

Express News Service

CHENNAI: Indyjscy bokserzy trafili na pierwsze strony gazet z ośmioma historycznymi złotymi medalami na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w boksie AIBA w Polsce. To ich najlepszy występ na imprezie Marquee, co jasno wskazuje, że przyszłość gry w tym kraju jest obiecująca. Ankit Narwal, jeden z trzech brązowych medalistów, nie zdołał osiągnąć głównego gola, ale okazał się również wystarczająco obiecujący.

Wojownik Haryana, który wrócił do kraju po swoim niebezpiecznym przedsięwzięciu, jest zadowolony z tego, co może zaoferować podczas meczu. Bokser o wadze 64 kg wygrał cztery mecze, po czym przegrał w split z Sabirshanem Akaliko z Kazachstanu.

Akalikov został mistrzem marszu. „To mój pierwszy raz na Mistrzostwach Świata. To była dla mnie ogromna krzywa uczenia się” – powiedział Ankit, który zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Azji w boksie w 2019 roku.

Otworzył oczy dla wszystkich osób z obecną infekcją COVID-19. Nie inaczej jest w przypadku młodego umysłu, jakim jest Ankit, który przygotowywał się do tego turnieju od sześciu miesięcy.

„Nie mamy pojęcia, czy tak się stanie, czy nie. Trenowaliśmy w naszych domach, ale intensywność treningu nie jest czymś, co może nam pomóc w lepszych wynikach w zawodach takich jak Mistrzostwa Świata. Kiedy jesteś w domu, tyjesz. Musieliśmy przetrwać trudną fazę, ale poszło dobrze. Było – powiedział.

Jego miłość do sportu pochodzi od jego ojca Sahaba Singha Narwal. Wbrew przeciwnościom Sahab przedstawił grę wielu obiecującym bokserom, w tym Manju Rani, który zdobył srebrny medal Mistrzostw Świata 2019. „Mam świetną więź z moim ojcem. Zawsze miałem z nim taki poziom komfortu w młodym wieku. Ma mały obszar ziemi i jego jedyną motywacją jest to, aby bokserzy radzili sobie lepiej” – powiedział trójka. czas mistrzem Kelo Indii.

READ  Sztangista Hamilton Mountain wyjeżdża do Polski

Po tym, jak został wybrany przez zespół SAI i Youth India, Narwal powiedział, że wyrósł na boksera i to dodało mu pewności siebie przed mistrzostwami świata. „To była ciężka walka psychiczna i fizyczna. Trochę mi zajęło, żeby się z nią uporać. Moja gra nieco zwolniła, ale pracowałem nad tym i poczyniłem spore postępy przed tym wydarzeniem” – powiedział Angit.

Teraz głównym celem Ankit jest dołączenie do drużyny seniorów. „Chcę wygrać złoto w kraju seniorów i dostać się na Igrzyska Wspólnoty Narodów 2022” – dodał.