Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

TC Caffey z Hubbard odwraca rekordowy występ w pierwszym tygodniu | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie z akt personelu / Joe Simon TC Caffee z Hubbard walczy o dystans z Sojuszem podczas meczu play-off na Eagles w 2020 roku.

HUBBARD – Jeśli występ w pierwszym tygodniu jest jakąkolwiek wskazówką, Hubbard’s TC Caffey czeka na wielki specjalny sezon.

Drużyna biegowa Orłów zanotowała rekordowy występ w wygranym 48-28 Hubbardzie z Norwegiem w zeszły piątek. Podczas zwycięstwa Caffey pobiegł po rekord szkolny 456 jardów i zdobył pięć przyłożeń, w tym szkolny rekord 93 jardów.

Jego suma jardów zajmuje 15. miejsce w historii futbolu w szkole średniej w Ohio, podczas gdy 551 jardów płynących Hubbarda jako zespół zajmuje 25. miejsce.

Kaffee robił wrażenie, ale szybko doceniał otaczających go ludzi.

„Wszyscy pracownicy nawigacji pracowali razem i zjednoczyli się w tym samym celu” Powiedział, zauważając, że Orły miały plan skutecznego prowadzenia piłki.

Trener Hubbarda Brian Hoffman dodał: „Oczywiście mieliśmy na myśli plan gry i sposoby, w jakie chcieliśmy zaatakować obronę Norwegii. Oczywiście (Caffey) jest dużą częścią tego, a on każdego tygodnia jest tego dużą częścią. To nie jest tajemnica”.

Od pewnego czasu nie jest to tajemnicą, powiedział Hoffman.

„Wiedzieliśmy, że mamy coś wyjątkowego dwa lata temu” jest don.

Caffey, który w swojej karierze przejechał 2477 jardów, aw zeszłym roku pobiegł na 1179 metrów, mówi, że rozpoczął sezon z dwoma głównymi celami: pomóc poprowadzić Orły do ​​stanu i pobić rekord szkoły w bieganiu w jednym sezonie.

Znak ten, należący do wielkiego Hubbarda LJ Scotta, wynosi 2819 jardów. Scott, który był 4-gwiazdkowym rekrutem, grał w Michigan State.

Jeśli chodzi o występy państwowe, Orły mają do spędzenia więcej niż dwie gry pozakonferencyjne w ciągu najbliższych dwóch tygodni, w tym piątkowy mecz z kardynałem Mooneyem.

Następnie rozpoczyna się gra w Northeast 8 Conference. Harmonogram Ligi Orłów zaczyna się od masywnego testu w Poland Seminary i jest zarezerwowany przez wielki mecz z South Ring, który odnosi kolejne zwycięstwo nad Springfield 41-21.

READ  Anand pokonuje Kasparowa w Grand Chess Tour w Chorwacji

Z pewnością wysokie oczekiwania Kaffee są, ale być może takie, jakie postawi sobie lider.

„Jest zdecydowanie liderem przez przykład”. Hoffman powiedział o tylnym ogonie. „Kiedy coś mówi, wszyscy go słuchają. Jego poświęcenie – nie tylko programowi, ale sobie i naszemu zespołowi – nie ma sobie równych.”

Hoffman mówi, że oprócz bycia liderem, Kavey jest także pionierem szkolnym.

„To tylko dzieciak o wspaniałej osobowości… On jest prawdziwy” Trener powiedział. „Pracuje bardzo ciężko na boisku i w klasie. Nie sądzę, że znajdziesz kolegę z drużyny lub nauczyciela, który miałby o nim negatywne słowo do powiedzenia.”

Hoffman dodał: „On jest po prostu świetnym dzieckiem, a to przełożyło się na grę w piłkę nożną. Naprawdę zbudował siebie, aby być jednym z najlepszych graczy w okolicy. „

Kolegia zaczęły robić notatki. Caffey otrzymał ofertę od Youngstown State w okresie wakacyjnym, aw weekend ogłosił, że otrzymał ofertę od Charlotte.

Toil, który powiedział, że lubi fitness w piłce nożnej, powiedział, że szuka szkoły z dobrym programem medycyny sportowej i drużyny piłkarskiej. „Zespoły razem w ten sposób (w Hubbard).”

Kavey powiedział, że nie jest do końca pewien, kiedy chce podjąć decyzję. Tymczasem jego trener mówi, że programy powinny nadal zwracać uwagę.

„Dostał dwie oferty od D1, jedną tutaj od YSU, co jest świetnym show. Jeśli skończy tam grać, myślę, że to bardzo do niego pasuje.” powiedział Hoffman. „Muszę powiedzieć niektórym innym, że nie wiem, co robisz. Tęsknisz za łodzią, więc wstawaj”.

The Eagles and Cardinal Money rozpoczynają się w piątek o 19:00

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej