Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ta luksusowa firma zajmująca się lotami kosmicznymi pozwala zarezerwować własną kapsułę kosmiczną

Z Richard Branson A Jeff Bezos Po powrocie z udanych lotów w kosmos przyszłość turystyki kosmicznej wygląda dobrze dla tych, którzy mają takie pieniądze do spalenia. perspektywa kosmiczna, luksusowa firma wykonująca loty kosmiczne oferuje możliwość zarezerwowania miejsca w kapsule kosmicznej lub nawet całej kapsuły dla ośmiu osób. Kapsuła kosmiczna, zwana Neptunem, zabierze Cię wysoko nad ziemską atmosferę, ale nie dokładnie w mikrograwitacji, w której zaczynasz się unosić. Być może pomysł polega na zrelaksowaniu się w zamkniętej kapsułce wielkości stadionu z luksusami i spoglądaniu przez okna na widok, który Cię przywita. Firma obiecuje, że będziesz mógł zobaczyć wschód i zachód słońca (pod warunkiem, że nie śpisz na to samo).
unoszący się w przestrzeni
Kapsuła nie zostanie wystrzelona w kosmos przez rakiety. Zamiast tego będzie delikatnie przelatywał przez balon kosmiczny, startując z NASACentrum Kosmiczne im. Kennedy’ego. Cały lot kosmiczny potrwa sześć godzin. Mnóstwo czasu na imprezę, prawda?
Jednak miejsca nie są dostępne do 2024 roku. Jeśli jednak chcesz wyjechać w przyszłym roku, oto oferty w ofercie.
Space Explorer (pojedyncze miejsca)
125 000 USD za każdego Space Explorera
Zwrotny depozyt w wysokości 1000 USD na odkrywcę
Space Explorer (8 pełnych kapsuł)
125 000 USD za każdego Space Explorera
8000 dolarów dolar amerykański Kaucja zwrotna za każdą kapsułkę
Odkrywca Legacy: Pierwsze 25 Ekspedycji
125 000 USD za starszego odkrywcę
Zwrotna kaucja w wysokości 2500 USD za pojedyncze miejsca
80 000 USD zwrotnej kaucji za kapsułkę za 8
(10 000 USD za starszego odkrywcę)
Wewnątrz kapsuły: na jakie luksusy czekają?
Wnętrze kapsuły zawiera następujące luksusy, wymienione na stronie internetowej firmy.
„Dziewięć luksusowych rozkładanych foteli dla ośmiu odkrywców kosmosu i jednego pilota, panoramiczne okna 360 stopni, barek i schowek na bagaż, toaleta pod pokładem głównym, Wi-Fi, sprzęt komunikacyjny umożliwiający transmisję na żywo, nieoślepiające okna do zdjęć z wnętrza kapsuły czujniki pokazujące wysokość, wiatr i temperaturę podczas lotu, urządzenie umieszczone jest na powierzchni kapsuły i dolnej powierzchni mechanizmu poszukiwawczego oraz stożek Splashdown u podstawy, aby umożliwić płynne lądowanie na wodzie.
Cóż, firma wpadła na pomysł, aby zawiązać węzeł z kimś na statku kosmicznym, a następnie sprowadzić dla ciebie najważniejsze osoby do tej pracy na pokładzie kapsuły. Czy już podjąłeś decyzję?

READ  Nike Space Hippie 04 WMNS Brown CD3476-200