Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Szef turystyki mówi, że powrót do zdrowia Nashville będzie napędzany gościnnością i ciężką pracą

Szef turystyki mówi, że powrót do zdrowia Nashville będzie napędzany gościnnością i ciężką pracą

Słynna na całym świecie gościnna kultura Nashville otrzyma dawkę stymulantów, jeśli lider turystyki w mieście zrealizuje swoje plany.

Butch Spyridon, dyrektor generalny Nashville Convention and Visitors Corp., przedstawił swoje sukcesy, wyzwania i przyszłe strategie utrzymania miasta na szczycie listy jako globalnego miejsca rozrywki w poniedziałkowej prezentacji dla Rotary Club.

Spyridon był jednym z głównych pionierów w epoce silnego wzrostu, który ugruntował Nashville w największym krajowym rynku metra pod względem wydajności hoteli w 2019 roku i dostarczył miasto na szczyt listy miejsc do zobaczenia na całym świecie.

Butch Spyridon

„Nasza przyszłość jest znacznie jaśniejsza, niż sądziliśmy, że to możliwe” – powiedział Spyridon liderom biznesu i członkom społeczności podczas obiadu rotacyjnego w Wildhorse Saloon. „Patrzymy w dół, będąc przedmiotem zazdrości reszty kraju”.

W ubiegłym roku jego zespół pozostał zwarty i skupił się na celu: dalszym błyskawicznym rozwoju i dobrobytu Nashville.

Podczas gdy inni liderzy turystyki miejskiej zwolnili pracowników i wyłączyli światła, organizacja Convention and Visitors Corp. w Nashville pozostaje zajęta.