Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„ Stwór ” czający się na drzewie, które przeraża polskie miasto, zamienia się w uwięzionego w drzewie krokodyla

To był okropny rogalik.

Jak podała grupa kontrolna zwierząt z Polski, otrzymali telefon, że niezidentyfikowane zwierzę grozi ludziom mieszkającym na ulicy w Krakowie. Jednak kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce zdarzenia, stwierdzili, że nie ma niebezpieczeństwa.

Zdarzenie zostało zgłoszone przez Krakowskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt FacebookKobieta ”potwierdza, że ​​kobieta dzwoniła z skargą, że od dwóch dni grozi sąsiadowi. W jednym poście ludzie bali się otwierać okna, bo na drzewie czaiło się niezidentyfikowane zwierzę.

Paragon do inspiracji po tym, jak właściciel firmy Seafood płaci grzywnę w wysokości G 25G

Jednak kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce zdarzenia, stwierdzili, że zwierzę raczej nie wejdzie do czyjegoś domu ani nie będzie ścigać nikogo idącego pod drzewem.

Ponieważ „stworzenie” jest tak naprawdę krokodylem, który utknął na drzewie.

Śledź nas na Facebooku, aby uzyskać więcej informacji o Fox Lifestyle

Krakowskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt uznało, że krokodyl przebywał na drzewie przez kogoś, kto próbował nakarmić niektóre ptaki, ale nie mógł tego potwierdzić. Mimo to krokodyl został usunięty z drzewa bez incydentów, a terrorystyczny reżim ciasta po stronie sąsiedztwa zakończył się bez incydentów.

Grupa zamieściła zdjęcia krokodyla na Facebooku, które w rzeczywistości pokazywały, jak odpoczywają między kilkoma gałęziami drzewa w pobliżu budynków.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Pracownicy opieki nad zwierzętami napisali jednak na Facebooku, że chociaż incydent był zabawny, nadal należało zgłaszać dziwne sceny. Zwykle dziwne stwory czające się na drzewach nie kończą jako krokodyle i bezpiecznie jest pozwolić przeszkolonym pracownikom się tym zająć.

READ  Polska pozwie Niemcy za import odpadów - EURACTIV.pl