Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Spoilery The Masked Singer: Space Bunny to kudłaty muzyk reggae

Najbardziej zabawny zawodnik w 7. sezonie „Zamaskowanej piosenkarki” jest przebrany za Space Bunny. Występował nie z tego świata w swoim debiucie 20 kwietnia z coverem Harry Belafonte Klasyczny „wskok w linię”.

Wybór piosenek i charakterystyczny styl Shaggy’ego pomogły nam dowiedzieć się, kto ukrywa się w tym wyczerpującym stroju. Czytaj dalej wszystkie spoilery na temat „Zamaskowanej piosenkarki”, w tym odpowiedź na pytanie „Kim jest Space Bunny?”

Jesteśmy przekonani, że Space Bunny to Shaggy, muzyk reggae z Jamajki (jak tata Belafonte), który pracuje jako DJ i aktor.

Kudłaty otrzymał siedem nominacji do nagrody Grammy. Łącznie uczestnicy 7 sezonu „The Masked Singer” rywalizowali o najwyższe wyróżnienie muzyczne 15 razy. Shaggy dwukrotnie wygrał Best Reggae Album: „Boombastic” w 1996 roku i „44/876” w 2019 roku.

Na tej najnowszej płycie współpracuj z nim Skorpion, do którego odwołuje się brzęczenie pszczół w filmie Clues. Inne albumy Shaggy’ego, „Hot Shot”, zawierały wizualną wskazówkę w postaci zdjęcia płonącej piłki do koszykówki.

Pierwsze udane nagranie Shaggy’ego, „Oh, Carolina”, zyskało okrzyk na pierwszy rzut oka ujęciem Tar Heel State. Inne piosenki z jego podpisu, „It Wasn’t Me”, zawierają zdanie o jego aresztowaniu na gorącym uczynku, podobnie jak czerwony odcisk dłoni widoczny na wideo.

Podsumowując, wskazówka zawiera ujęcie kudłatego psa.

Spoilery „Zamaskowany piosenkarz”
robaczek świętojański |aranżer programu cyrkowego
mamucie dziecko | Książę | królowa kobra | kosmiczny króliczek

Dowiemy się tylko, jeśli mamy rację, że Space Bunny jest rozczochrany, gdy zostanie ujawniony. Stanie się tak, gdy przegra głos lub wygra licytację. Czy uważasz, że mamy rację co do prawdziwej tożsamości Space Bunny? Przejdź do sekcji komentarzy z najlepszymi przypuszczeniami.

Upewnij się, że Twoje przewidywania wpłyną na szanse naszego toru wyścigowego w telewizji reality. Możesz nadal zmieniać swoją prognozę, nawet przed wyemitowaniem kolejnego odcinka w Fox. Będziesz rywalizować o wieczne prawo do przechwałek i miejsce w tabeli liderów sezonu 7 „Zamaskowanej piosenkarki”. Przeczytaj nasz regulamin konkursu i porozmawiaj z innymi fanami na naszym forum reality TV. Przeczytaj więcej wiadomości o rozrywce Gold Derby.

READ  1967 Plany Hilton Space Hotels