Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Space for Humanity otwiera aplikacje dla pierwszego programu astronautów obywatelskich Planet .

Space for Humanity otwiera aplikacje dla pierwszego programu astronautów obywatelskich Planet .

Komunikat prasowy z: przestrzeń dla ludzkości
Data publikacji: czwartek, 8 lipca 2021 r.

Przestrzeń dla ludzkościOrganizacja non-profit, która stworzyła pierwszy na świecie sponsorowany program astronautów, aby wysłać w kosmos obywateli o różnym pochodzeniu rasowym, ekonomicznym i dyscyplinarnym, dziś proces aplikacyjny został otwarty dla liderów z dowolnego środowiska, aby ubiegać się o możliwość udania się w kosmos .

Od samego początku misje astronautów koncentrowały się na nauce i eksploracji. Ale jednym z ich najgłębszych odkryć jest zmiana percepcji w doświadczeniu astronautów z patrzenia na Ziemię z kosmosu.

Aby umożliwić większej liczbie osób dostęp do tej transformacyjnej perspektywy, Space for Humanity sponsoruje grupę wyjątkowych liderów, którzy dołączą do pierwszego na świecie programu astronautów. Wnioskodawcy zostaną wybrani przez różnorodny panel do udziału w programie szkoleniowym i kohortowym organizacji.

„Tylko 570 osób odbyło podróż w kosmos, a ceny biletów jednorazowych sprawiają, że doświadczenie w kosmosie jest dostępne tylko dla górnego 1% z 1%”. Powiedział Ryan KresserWiceprzewodniczący i przewodniczący-elekt Rady Kosmicznej ds. Ludzkości. „Naszą misją w Space For Humanity jest danie większej liczbie ludzi, z różnych środowisk i różnych środowisk, możliwości uzyskania perspektywy, którą można osiągnąć tylko z kosmosu. Wierzymy, że musimy zmienić sposób, w jaki postrzegamy świat do rozwiązania zawartych w nim problemów.”

Misja Space For Humanity jest głęboko zakorzeniona w zasadach „Efektu Przeglądu”, doświadczenia, które astronauci zapewniają podczas oglądania Ziemi z orbity, zapewniając rozszerzoną możliwość zobaczenia głębokiego piękna, całości i łączności naszej planety. Ci astronauci zyskują zrozumienie cudowności życia i wyjątkowości naszej egzystencji. Jako istoty ludzkie zdają sobie sprawę, że nasze podobieństwa znacznie przewyższają nasze różnice. Space For Humanity wysyła wyjątkowych liderów w kosmos, aby doświadczyć wpływu przeglądu i przywództwa z tej perspektywy na Ziemi.

READ  Kim są liderki związkowe kobiet nadzorujące strajk w Wielkiej Brytanii? | Związki handlowe

„Wiele inicjatyw, które widzimy dzisiaj, po prostu odnosi się do symptomów większego problemu, który odzwierciedla perspektywę indywidualną, kulturową lub rządową” – dodał. Rachel Lyons, dyrektor wykonawczy Space for Humanity. „Nasza własna perspektywa rządzi naszymi przekonaniami i zachowaniem. Naszym celem w tworzeniu programu Citizen Astronaut Program jest nie tylko wysyłanie liderów w kosmos, ale także inspirowanie ważnych rozmów i organizowanie znaczącej współpracy, aby stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom świata”.

Założona w 2017 roku Space For Humanity jest pierwszą organizacją, która podjęła wyzwanie wysyłania ludzi w kosmos. Celem Space for Humanity jest wykorzystanie transformacyjnej mocy wpływu globalnego spojrzenia na pozytywną zmianę. Organizacja prowadzi badania w celu wsparcia pojawienia się przeglądu wpływu jako realnej strategii pozytywnego wpływu społecznego, gospodarczego, politycznego i środowiskowego na Ziemię.

Aby zgłosić się do pierwszego sponsorowanego programu astronautów na tej planecie, odwiedź www.spaceforhumanity.org/apply.

O przestrzeni dla ludzkości


przestrzeń dla ludzkości Rozszerza dostęp do przestrzeni kosmicznej dla całej ludzkości. Organizujemy pierwszy na tej planecie sponsorowany program astronautów, w którym przywódcy ze wszystkich środowisk mogą ubiegać się o możliwość udania się w kosmos i doświadczenia efektu przeglądu: poznawczej zmiany w świadomości, która ma miejsce, gdy ludzie spoglądają na Ziemię z kosmosu .

Dzięki obywatelskiemu programowi lotów kosmicznych, szkoleniu przywódców i wspólnym wysiłkom na rzecz edukacji społeczeństwa, przygotowujemy grunt pod stworzenie świata, jakiego pragniemy, zarówno tutaj na Ziemi, jak iw całym wszechświecie. Jesteśmy zaliczani do 100 najlepszych organizacji non-profit na całym świecie pod względem udziału online. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową www.spaceforhumanity.org.

// Koniec //

Więcej biuletynów, raportów o stanie lub najważniejszych artykułów.

Proszę śledzić SpaceRef na Świergot Polub nas na Portal społecznościowy Facebook.

READ  Misja księżycowa NASA Artemis 1 przygotowuje się do „próby mokrego ubrania”