Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Southgate wzywa Anglię do kontrolowania Mistrzostw Świata dzięki zwycięstwu Polski |  Eliminacje do Mistrzostw Świata 2022

Southgate wzywa Anglię do kontrolowania Mistrzostw Świata dzięki zwycięstwu Polski | Eliminacje do Mistrzostw Świata 2022

Gareth Southgate powiedział, że Anglia może wygrać przyszłoroczne eliminacje do Mistrzostw Świata z Polską w środę, po pokonaniu Andory w swoim pierwszym meczu na Wembley po przegranym finale Euro 2020.

Anglia miała problemy z przełamaniem obrony, która miała czyste konto w ostatnich dwóch meczach. Drugie urodziny Lingarda i 20. urodziny Pugio Sagi przyniosły bramkę po pięciu minutach, która wzmocniła ich kontrolę nad Grupą I, co sprawiło, że drużyna Southgate była bardzo wygodna.

Southgate przyznało, że po klęsce Węgier w Albanii Anglia może udać się do Polski i stawić czoła wszystkim wyzwaniom, z prawie sześcioma zwycięstwami na Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze. „Jeśli uda nam się pojechać do Warszawy i wygrać, będzie to dla nas duży impuls i wtedy naprawdę będziemy kontrolować zespół” – powiedział.

Kolega z drużyny, który nie trafił w decydujący rzut karny w porażce w rzutach karnych z Włochami na Euro, został entuzjastycznie oklaskiwany przez miejscowych i świetnie zaprezentował się swoim drugim golem w reprezentacji.

„Jestem pewien, że otrzymał dużo pewności siebie i serca po przyjęciu przed meczem” – powiedział Southgate. „A potem przyjęcie jego kolegów z drużyny, kiedy strzelił gola, pokazało, co o nim myślą. Mam nadzieję, że zakończy się, jeśli będzie trzeba, ale nie sądzę, aby w tej szatni był gracz, który myślałby pozytywnie o tym, co robił przez całe lato . Zdobywa też punkty w swoje urodziny. To przyzwoita rzecz i powinna się na tym skończyć ”.

Fire: Zarejestruj się i otrzymuj nasz codzienny e-mail piłkarski.

Southgate zdecydowało się na rozpoczęcie z Trentem Alexandrem-Arnoldem w pomocy, zanim w drugiej połowie przeszedł na bocznego obrońcę, a obrońca Liverpoolu przyznał, że bardzo dobrze czuje się na swojej ortodoksyjnej pozycji.

„Chcieliśmy, żeby odegrał zaawansowaną rolę” – powiedział. „Wiemy, że ma najlepszą jakość na piłce, ale w pierwszej połowie nie ma zbyt wiele miejsca. Nie sądzę, żeby cokolwiek przegraliśmy, patrząc na to. Czuliśmy, że to dobry mecz do oglądania”.

READ  bne IntelliNews - Komisja podejmuje kroki w celu nałożenia na Polskę kar za zmiany w Sądzie Najwyższym