Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Scuffs & Alloys Anglia otworzył nowy warsztat w Lowestoft

Opublikowany:
8:00 21 paź 2022Firma zajmująca się naprawą karoserii otworzyła nowy warsztat w Lowestoft dziesięć lat po uruchomieniu go jako usługi mobilnej.

Scuffs & Alloys Anglia została założona w 2012 roku przez Andy’ego Coopera, który wcześniej spędził sześć lat w krajowej franczyzie.

– Pokazał mi drzwi w farbie – powiedział Andy. „Miałem trochę obsesję na punkcie oleju, więc był to dla mnie naturalny postęp. Nie chciałem iść i zająć się mechaniką, więc to spełniło wszystkie wymagania. ”

Do niedawna firma prowadziła mobilny serwis naprawczy w całej Anglii Wschodniej – w celu naprawy zarysowań zderzaków, wgnieceń karoserii, stopów i wykończeń dla klientów komercyjnych i krajowych.

Obecnie działa we własnym warsztacie w Pakefield, od pierwszego zamknięcia zyskała lojalną bazę klientów w rejonie Lowestoft.

„Po zamknięciu znaleźliśmy się w Lowestoft prawie pięć dni w tygodniu, więc sensowne było trzymanie się z dala od strony przenośnej” – powiedział Andy. „Wiatr przybrzeżny również nie jest przyjemny zimą, więc skorzystaliśmy z okazji, aby mieć dach nad naszymi głowami – i od tego czasu sytuacja zasadniczo się poprawiła.

„Mamy dwóch w pełni wykwalifikowanych techników lakierników, jednego technika od kół, a mój syn dołączył jako praktykant” – dodał. „Wszystko odbywa się wewnętrznie i to jest naprawdę jeden z naszych głównych punktów sprzedaży. Możemy zrobić wszystko, od malowania po polerowanie.”


Łatwa inteligentna kabina lakiernicza w nowym warsztacie zadrapań i stopów
– Kredyt: Rukola i Anglia Bullion

Scuffs & Alloys wykorzystuje „system powlekania całego nadwozia” do naprawy wgnieceń i wgłębień w zderzakach – powiązany z wiodącym dostawcą farb PPG.

„W zasadzie daje nam to ostatnie mecze – prawie co minutę –” powiedział Andy. „Wszystko jest połączone z Internetem, więc możemy wymazać kolory i pozwolić na marginalne różnice w stosunku do oryginalnej farby. Daje nam to elastyczność, aby móc dopasować lub zapewnić lepsze dopasowanie.

READ  Polska firma produkująca karmy dla zwierząt domowych otrzymuje dofinansowanie na nowe produkty

„Teraz używamy eko-lakieru, czyli 90-minutowego zabiegu” – dodał. „To jest to, co nazywamy super twardym lakierem i jest tak mocny, jak wykończenie producenta samochodu. Szczerze mówiąc, jest bardzo rewolucyjny”.

Firma zazwyczaj może wykonać naprawę tego samego dnia – gratulując każdemu, kto nadal potrzebuje samochodu na cały dzień.

Andy dodał, że czas realizacji rzadko przekracza dwa tygodnie. „W przeciwieństwie do niektórych dużych sklepów z ciałami, nie byliśmy stłoczeni miesiącami, wykonując dużo pracy ubezpieczeniowej” – wyjaśnił. „Jesteśmy również tańsi, tylko dlatego, że używamy mniejszych metod”.

Serwis tego samego dnia jest również oferowany w przypadku napraw ciętych i wykonanych ze stopów, podczas gdy stopy cięte diamentem można obrócić w ciągu 36 godzin, nadając felgom błyszczącą powierzchnię z kolorowymi wewnętrznymi żebrami.

„Nie wydaje mi się, żeby w Lowestoft ktoś inny zajmował się naprawami diamentowymi” – powiedział Andy. „I z pewnością nie każdy może to odwrócić na tej samej osi czasu, na którą patrzymy”.

Scuffs & Alloys można znaleźć w Phoenix Enterprise Park, Pakefield, Lowestoft, NR33 7NP. Godziny otwarcia to 8:00 do 17:00, od poniedziałku do piątku.

Aby zarezerwować naprawę lub uzyskać wycenę, odwiedź www.scuffsandalloys.uk Lub zadzwoń pod numer 01502 573098.