Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Scuffs & Alloys Anglia otworzył nowy warsztat w Lowestoft

Scuffs & Alloys Anglia otworzył nowy warsztat w Lowestoft

Opublikowany:
8:00 21 paź 2022Firma zajmująca się naprawą karoserii otworzyła nowy warsztat w Lowestoft dziesięć lat po uruchomieniu go jako usługi mobilnej.

Scuffs & Alloys Anglia została założona w 2012 roku przez Andy’ego Coopera, który wcześniej spędził sześć lat w krajowej franczyzie.

– Pokazał mi drzwi w farbie – powiedział Andy. „Miałem trochę obsesję na punkcie oleju, więc był to dla mnie naturalny postęp. Nie chciałem iść i zająć się mechaniką, więc to spełniło wszystkie wymagania. ”

Do niedawna firma prowadziła mobilny serwis naprawczy w całej Anglii Wschodniej – w celu naprawy zarysowań zderzaków, wgnieceń karoserii, stopów i wykończeń dla klientów komercyjnych i krajowych.

Obecnie działa we własnym warsztacie w Pakefield, od pierwszego zamknięcia zyskała lojalną bazę klientów w rejonie Lowestoft.

„Po zamknięciu znaleźliśmy się w Lowestoft prawie pięć dni w tygodniu, więc sensowne było trzymanie się z dala od strony przenośnej” – powiedział Andy. „Wiatr przybrzeżny również nie jest przyjemny zimą, więc skorzystaliśmy z okazji, aby mieć dach nad naszymi głowami – i od tego czasu sytuacja zasadniczo się poprawiła.

„Mamy dwóch w pełni wykwalifikowanych techników lakierników, jednego technika od kół, a mój syn dołączył jako praktykant” – dodał. „Wszystko odbywa się wewnętrznie i to jest naprawdę jeden z naszych głównych punktów sprzedaży. Możemy zrobić wszystko, od malowania po polerowanie.”


Łatwa inteligentna kabina lakiernicza w nowym warsztacie zadrapań i stopów
– Kredyt: Rukola i Anglia Bullion

Scuffs & Alloys wykorzystuje „system powlekania całego nadwozia” do naprawy wgnieceń i wgłębień w zderzakach – powiązany z wiodącym dostawcą farb PPG.

„W zasadzie daje nam to ostatnie mecze – prawie co minutę –” powiedział Andy. „Wszystko jest połączone z Internetem, więc możemy wymazać kolory i pozwolić na marginalne różnice w stosunku do oryginalnej farby. Daje nam to elastyczność, aby móc dopasować lub zapewnić lepsze dopasowanie.

READ  Orki atakowały na 45 minut polski jacht, zatapiając go w pobliżu Maroka

„Teraz używamy eko-lakieru, czyli 90-minutowego zabiegu” – dodał. „To jest to, co nazywamy super twardym lakierem i jest tak mocny, jak wykończenie producenta samochodu. Szczerze mówiąc, jest bardzo rewolucyjny”.

Firma zazwyczaj może wykonać naprawę tego samego dnia – gratulując każdemu, kto nadal potrzebuje samochodu na cały dzień.

Andy dodał, że czas realizacji rzadko przekracza dwa tygodnie. „W przeciwieństwie do niektórych dużych sklepów z ciałami, nie byliśmy stłoczeni miesiącami, wykonując dużo pracy ubezpieczeniowej” – wyjaśnił. „Jesteśmy również tańsi, tylko dlatego, że używamy mniejszych metod”.

Serwis tego samego dnia jest również oferowany w przypadku napraw ciętych i wykonanych ze stopów, podczas gdy stopy cięte diamentem można obrócić w ciągu 36 godzin, nadając felgom błyszczącą powierzchnię z kolorowymi wewnętrznymi żebrami.

„Nie wydaje mi się, żeby w Lowestoft ktoś inny zajmował się naprawami diamentowymi” – powiedział Andy. „I z pewnością nie każdy może to odwrócić na tej samej osi czasu, na którą patrzymy”.

Scuffs & Alloys można znaleźć w Phoenix Enterprise Park, Pakefield, Lowestoft, NR33 7NP. Godziny otwarcia to 8:00 do 17:00, od poniedziałku do piątku.

Aby zarezerwować naprawę lub uzyskać wycenę, odwiedź www.scuffsandalloys.uk Lub zadzwoń pod numer 01502 573098.