Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Robbie McCrory jest celem transferowym Manchesteru United, ponieważ mistrzowie Polski również ścigali bramkarza Rangersów

Robbie McCrory jest celem transferowym Manchesteru United, ponieważ mistrzowie Polski również ścigali bramkarza Rangersów

Manchester United, Hull City i mistrzowie Polski Raków Częstochowa są zainteresowani zapewnieniem legendarnemu Rangersowi Robbiemu McCrory’emu nowego startu z dala od Ibrox.

Rezerwowy bramkarz Light Blues jasno dał do zrozumienia szefom Gers, że nie chce spędzić kolejnego sezonu na ławce rezerwowych. Po podpisaniu lukratywnego czteroletniego kontraktu z byłym reprezentantem Anglii, Jackiem Butlandem, Michael Bell niechętnie zgodził się wysłuchać ofert za 25-latka. Teraz wydaje się, że trójstronne polowanie na bramkarza Szkocji jest naprawione.

Skauci z Old Trafford mieli oko na McCrory’ego w ciągu ostatniego roku i nadal są podekscytowani, pomimo 44-milionowego snapu bramkarza Interu Mediolan Andre Onany. Giganci z Hull i polski Raków również przyglądają się akcji, a United nawiązało kontakt z agentami McCrory’ego, aby wyjaśnić obecny stan gry. Strażnicy mają nadzieję na opłatę w regionie, jeśli wyniesie ona 1 milion funtów, chociaż źródła zbliżone do gracza uważają, że kwota bliższa 500 000 funtów może być do zaakceptowania, o ile dodatkowe premie są wystarczająco atrakcyjne dla stroju Ibrox.

Minęło zaledwie 10 miesięcy, odkąd McCurry podpisał nową umowę, która zwiąże go z jego bohaterami z dzieciństwa do 2025 roku. Ale teraz jest gotowy, by przejść dalej po szczerej rozmowie z Bale’em na temat jego pierwszych prognoz na następny sezon.

McCurry sporządził projekt swojej nowej umowy, wierząc, że będzie miał szansę zastąpić Alana McGregora na pozycji nr 1 w Light Blues, ale pojawienie się Butlanda w ramach przeboju zmusiło go do uświadomienia sobie, że jego przeznaczeniem jest ponowne utknięcie na ławce.

Zdecydowawszy, że nie może już dłużej czekać w cieniu Ibrox, McCrory – który dołączył do Gers wraz ze swoim bratem bliźniakiem Rossem, gdy mieli osiem lat – teraz spełnia swoje życzenie. Będzie mógł odejść przed wrześniowym terminem transferu, o ile zostanie złożona akceptowalna oferta.

READ  Ukraina podejrzewa powiązania z białoruskim wywiadem w sprawie cyberataku