Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rick i Morty Star odkrywają, jak powrót Spacebeth zmienił serię

Rick i Morty Star odkrywają, jak powrót Spacebeth zmienił serię

Rick i Morty Otwierając drogę do większego zaangażowania ze strony Space Beth w sezonie 6 i idąc dalej, gwiazda Voice stojąca za obiema Bethami otworzyła się na temat zmian, które już wprowadziła do serii! Wysłany w kosmos klon Beth sprawił, że wróciła do serialu pod koniec sezonu 4, ale nigdzie nie można było jej zobaczyć przez cały chaos sezonu 5. W sezonie 6 już sprowadził ją z powrotem do serialu i ustawiła co więcej, teraz pojawia się pytanie, co może nadejść dalej.

Wprowadzenie tak innej wersji Beth do serialu było bardzo ekscytującym wstrząsem dla gwiazdy stojącej za Beth, Sarah Chalke, Jak mówiła w wywiadzie dla Screenrant i CBR Na początku nowego sezonu serialu. Ujawniając więcej o możliwościach, jakie taka nowa postać niesie ze sobą nie tylko postaci Beth, ale i reszcie rodziny Smithów, Chuck jest bardzo podekscytowany, widząc, dokąd ta nowa dynamika doprowadzi w przyszłych odcinkach i sezonach.

(Zdjęcie: Pływanie dla dorosłych)

„To była naprawdę fajna przejażdżka, aby grać i iść dalej z Beth” – zaczął Chuck, mówiąc o pierwszym wstępie Space Beth. „Zobaczmy, jak ta dynamika uległa dalszemu przesunięciu, gdy na scenie pojawiła się Spacebeth, jak jej związek z Rickiem stał się tak powiązany z tym, kim był klon, a następnie zmieniła się dynamika mocy”. Ale naprawdę ekscytującym aspektem tego było zobaczenie, jak Bates doszła do innego rodzaju wniosku, którego Rick oczekiwałby od duetu po tym wszystkim, co się wydarzyło.

„Teraz obaj Bethes odzyskali siły, uświadamiając sobie: „Och, naprawdę nas to nie obchodzi”. [much] Który z nas jest klonem…” „Chalk kontynuował. „Myślę, że jedną z najzabawniejszych części serialu jest to, że w ogóle nie ma spójnej relacji. Ciągle się zmieniają. Ciągle się zmieniają. „To wydaje się być motywem przewodnim sezonu 6, o ile postacie się zmieniają po koniec sezonu 5, dlatego też nie może się doczekać, aby zobaczyć, co wydarzy się w pozostałej części sezonu. Zbliża się bieg serii.

Co sądzisz o pełnym powrocie Space Beth do Rick and Morty w sezonie 6? Co masz nadzieję zobaczyć od niej w przyszłości? Daj nam znać wszystkie swoje przemyślenia na ten temat w komentarzach! Możesz również skontaktować się ze mną bezpośrednio w sprawie wszystkich przeprowadzek i innych fajnych rzeczy Valdezology na Twitterze!

(h/t cbr)

READ  Należący do NASA Kosmiczny Teleskop Jamesa Webba dokonuje odkryć na temat powstawania wczesnych galaktyk | Wiadomości naukowe i technologiczne