Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Richard J. Volpini 1947-2022 | Wiadomości, sport, praca

KANADA – Richard John (Albasio) Volpini, 74 lata, zmarł w poniedziałek 17 października 2022 r. w szpitalu St. Elizabeth Boardman.

Richard, znany przez rodzinę i przyjaciół jako „Ricky”, urodził się 12 listopada 1947 roku w Youngstown jako syn zmarłego Anthony’ego i Eileen Desandro Volpini.

Ukończył szkołę średnią im. Cardinal Mooney w 1965 i uczęszczał na Kent State University.

W 1960 roku Richard rozpoczął pracę z ojcem we własnej firmie budowlanej. Z ojcem pracował do 1972 roku, kiedy założył własną firmę Volpini Construction, a w branży budowlanej kontynuował do 2004 roku. W 1975 roku Richard został również licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, a później, w 1987 roku, został pośrednikiem w obrocie nieruchomościami.

Richard był członkiem IV klasy Rycerzy Kolumba w Polsce. Był członkiem Union of Carpenters, członkiem Youngstown Chamber of Commerce, Youngstown Columbiana Association of Realtors (YCAR), członkiem i byłym prezesem Youngstown Latin Culture Club oraz członkiem i byłym prezydentem Polski Społeczna Liga Baseballowa. Lubił też grać w lokalnych ligach Mora i Bocce. Richard uwielbiał śpiewać i tańczyć, pasjonował się sportem i zagorzałym fanem Cleveland Browns, Cleveland Indians i Ohio State Bucks.

Był kochającym mężem, ojcem, dziadkiem, bratem, wujkiem i siostrzeńcem. Lubi spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, zwłaszcza z wnukami. Kochał ludzi, kochał swoich agentów nieruchomości i niestrudzenie pracował w swojej firmie zajmującej się nieruchomościami. Lubił także proste rzeczy w życiu, takie jak społeczność i kwiaty (zwłaszcza orchidee) i smakowały różne rodzaje kuchni.

Przede wszystkim był człowiekiem wiary i kochał Pana. Był członkiem Kościoła Nowego Życia w Polsce i nie mógł się doczekać udziału w niedzielnym porannym uwielbieniu i nabożeństwie. W 2001 roku przyjął Jezusa jako swojego Pana i Zbawiciela, a jego życie zmieniło się na zawsze.

Richard pozostawił po sobie 52-letnią żonę Marisę Santedicola Volpini, którą poślubił 5 września 1970 roku; Troje dzieci, Paula Volpini Rankin (Thomas Lee Rankin) z Chapin, SC, Anthony A. Volpini (Chrissy Ward) z Polski i Laura L. Volpini z Strongsville; 10 wnuków: Austin Banas, Bella Volpini, Hana Volpini, Noah Rankin, Luke Rankin, Cali Kosciusko, Anthony Volpini, Caden Polk, Marisa Rankin i Nicholas Volpini; siostra Seraline Lewis (Ted Lewis) z Durham w Północnej Karolinie; wujek Ronalda de Alessandro (Marissa DiAlessandro) z Canfield; jego teściowa Paola Vera Mariani z Isola del Gran Sasso we Włoszech; jego brat i siostra, Umberto Santedicola z Atre we Włoszech i Tiziana Santedicola (Giochino de Giuseppe) z Isola del Gran Sasso we Włoszech; trzech synów, Don Matteo de Giuseppe, Tommaso de Giuseppe i Pascual Santedicola; trzy siostrzenice Grazia Ochoa (Gian Carlo Ochoa), Ailene Sorice i Simona Di Giuseppe; I wielu kuzynów.

READ  Betty Jane Hrinko 1925-2022 | Wiadomości, sport, praca

W poniedziałek 24 października 2022 r. w kościele New Life Church, 2250 E. Western Reserve Road w Polsce, będą dostępne godziny rozmów telefonicznych dla przyjaciół i rodziny od 10 do 11:45. W poniedziałkowe południe w kościele odbędzie się uroczystość służby życia dla Richarda z wielebnym Davidem Allmanem i wielebnym Duane Paulem. Pogrzeb nastąpi na cmentarzu Calvary w Youngstown.

Zamiast kwiatów rodzina prosi, aby honor materialny przybrał formę wkładu w misje kościelne Nowego Życia, 2250 E. Western Reserve Road Poland, OH 44514, ku pamięci Ryszarda.

Aranżacjami zajmuje się Davis-Becker Funeral Home, 8536 Market St. , Boardman. Odwiedź www.beckerobits.com, aby podzielić się wspomnieniami i kondolencjami online z rodziną Richarda.

(uwaga specjalna)