Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ptak o imieniu Budge Lightyear po znalezieniu go w Centrum Kosmicznym szuka właściciela

Ptak o imieniu Budge Lightyear po znalezieniu go w Centrum Kosmicznym szuka właściciela

Gość w Narodowym Centrum Kosmicznym w Leicester odkrył w czwartek jaskrawo ubarwionego żółto-zielonego ptaka i zaalarmował personel.

Budge Lightyear został uratowany przez personel RSPCA, który nadał ptakowi nazwę „Pierzasty podróżnik” i zabrał go do organizacji charytatywnej Woodside Animal Center w Leicester.

Budge Lightyear znaleziony w Narodowym Centrum Kosmicznym (RSPCA/PA).

Królewskie Towarzystwo Zapobiegania Okrucieństwu wobec Zwierząt (RSPCA) podejrzewa, że ​​samotna papuga to uciekające zwierzę domowe, ponieważ jest zarejestrowana i ponumerowana, ale personel nie mógł skontaktować się z właścicielem, ponieważ dane ptaka nie są zarejestrowane.

Funkcjonariuszka zajmująca się ratowaniem zwierząt Ellie Greenwood, nazywana papużką, nalegała, aby każdy, kto rozpoznaje Budge’a Astrala, skontaktował się z organizacją charytatywną.

„Jest bardzo prawdopodobne, że jest to uciekające zwierzę i chcielibyśmy połączyć je z właścicielem, dlatego prosimy każdego, kto go rozpozna, o kontakt” – powiedziała.

„Dzięki szybkim działaniom wszystkich zaangażowanych stron Budge Lightyear rozpoczął nową przygodę w Woodside Animal Center, gdzie otrzymuje mnóstwo TLC.

„Jego epicka podróż przypomina, jak ważne jest współczucie w ochronie naszych pierzastych przyjaciół, gdziekolwiek się wędrują!”

Po uratowaniu żółto-zielona papuga trzymana jest w czyjejś dłoni
RSPCA nalega, aby każdy, kto uważa, że ​​Budge Lightyear to jego ulubieniec, skontaktował się z organizacją charytatywną (RSPCA/PA).

Malika Anders z Narodowego Centrum Kosmicznego podziękowała RSPCA za uratowanie papugi.

Powiedziała: „Nie możemy wystarczająco podziękować pracownikom RSPCA za pomoc w sprawie Budge Astral, który został znaleziony przez gościa na naszym parkingu.

„Przez telefon otrzymaliśmy doskonałe porady, jak zapewnić Budge’owi komfort w krótkiej perspektywie, a następnie członek lokalnego zespołu bardzo szybko się z nami skontaktował i odebrał.

„Nasz zespół połączył siły, aby Buddy miło spędzał z nami czas, ale pomimo tego, że jest naukowcem, inżynierem, pedagogiem i specjalistą w naszej dziedzinie, opiekowanie się papużkami falistymi wykracza poza nasz zakres wiedzy – wiemy dużo o innych latających stworzeniach”.

Każdy, kto uważa, że ​​Budge Astral jest jego zwierzakiem, powinien skontaktować się z RSPCA pod numerem 0300 123 8018.

READ  Koniec roku, koniec programu: prom kosmiczny Endeavour na kilka lat znika z pola widzenia