Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Produkcja: Brak pierwszej polskiej / indyjskiej rasy nie otworzył drzwi na rynek indyjski

Warszawa: Hindusko-polski thriller w reżyserii Vikasha Vermy wszedł w fazę postprodukcji. Stał się kluczowym komponentem w branży usług produkcyjnych, obsługując indyjskie produkty w całej Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, co czyni go pierwszą wspólną produkcją obu krajów. Film ukaże się w Polsce i hindi w Indiach.

Produkcja G7 Films Poland W reżyserii Vikasha Vermy występują wszyscy aktorzy indyjscy i polscy: Kulshan Grover, Sharad Kapoor, Deep Raj Rana, Milind Joshi, Kate Christian, Nazia Hussain (synowa aktora Sanjaya Dutta), Anna Ador, Jersey Handslick, oraz Anna Kusik, Buck, Slivia Czech i Powell Czech. Film został nakręcony w 2020 roku w Polsce, regionie ccwiecczyzna, Peelsko-Piala, Szczyrk i Zwardoń.

Produkcja jest również zachętą dla polskich lokalizacji. „Dlaczego kręcimy w Polsce? Kiedy dotarłem do Peelsco-Piana, odkryłem, że to piękne miasto. Zdecydowałem, że powinien powstać tutaj film „historia miłosna” – powiedział reżyser Vikash Verma.

„Wierzę w film Jeśli nie, to nie Utoruje drogę dla wielu takich wspólnych projektów w przyszłości, co jest wspaniałym sposobem na podkreślenie pięknych krajobrazów Polski. Jestem bardzo wdzięczny za miłą i owocną współpracę w ramach takich inicjatyw i projektów ”- powiedział ks. Malcorsatta Bebek. Poseł na Sejm RP i Przewodniczący Komisji Parlamentarnych Polski i Indii.

Dyrektor muzyczny Hariharan i producenci muzyczni jego synowie Akshay i Karan Hariharan (piosenkarz). Globalna sensacja Shreya Ghoshal ujawniła swój talent wokalny do filmu.

Obrazek Jeśli nie, to nie Toczy się wokół historii Hindusa granego przez debiutanta Truv Vermę, który jedzie do Polski na mistrzostwa narciarskie i zakochuje się w Polce. Debiutancki bohater akcji, Truv Varma, był trenowany w scenach akcji przez Sanjaya Dutta i hollywoodzką gwiazdę akcji Stevena Seagala. Film kontynuuje kontynuację superhitowego filmu supergwiazdy Salmana Khana kopnięcie Nakręcony w Warszawie i Aamir Khan, którego Fana Nakręcony w Jakoban, przypomina malownicze piękno Kaszmiru zimą. Takie jest przekonanie wszystkich zaangażowanych stron Jeśli nie, to nie Nie tylko będzie promować turystykę, ale także otworzy drzwi na szerszy rynek indyjski dla polskich korporacji.

READ  Polska pokonała USA i zdobyła złoty medal

„Ten film jest bardzo ważny, ponieważ jednoczy dwa duże kraje, dwie wielkie branże filmowe – polską i indyjską. Po raz pierwszy w historii robimy wspólnie film, który obejrzą widzowie w Polsce i Indiach w Indiach. nigdy wcześniej się nie zdarzyło. To hołd dla kobiet, ich siły. I film o Kaiti Ravam, bo kiedy kobieta mówi „nie, trzeba to szanować” – podkreślał indyjska gwiazda Kulshan Grover.

Współproducentami filmu był premier RP prof. Piotr Kliński, który kieruje Ministerstwem Kultury, oraz Damian Iris, Zastępca Ambasadora RP w Mumbaju. Film ma ukazać się na całym świecie w 2021 roku, bez podania ostatecznej daty.

Informacje o produkcie:

G7 Films Poland
Ten adres e-mail jest chroniony przed robotami spamującymi. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kredyt:
Reżyser: Vikash Verma
Scenariusz: Vikash Verma
Muzyka: Hariharan
Obsada: Gulshan Grover, Sharad Kapoor, Deep Raj Rana, Milind Joshi, Kate Christian, Nazia Hussain (synowa aktora Sanjay Dutt), Anna Ador, Jersey Handslick i Anna Kusik, Natalia Buck, Sylvia Czech, Powell Czech