Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Poznaj wschodzącą firmę roku: Glamorous Nails – Port Arthur News

Poznaj rozwijającą się firmę roku: Glamorous Nails

Opublikowano o 00:44 w sobotę, 25 marca 2023 r

Otwarty od sierpnia salon Port Arthur i szkoła Glamorous Nails otrzymały już ważne wyróżnienie – Start-Up Business of the Year.

Nagroda jest przyznawana przez Lamar State College Port Arthur Small Business Development Center, a właściciel Joelkes Acevedo nazywa to zaszczytem.

Salon znajduje się pod adresem 8675 9th Avenue i nie jest pierwszym biznesem założonym przez mieszkańca Dominikany.

Będąc w swoim kraju, miała dwa salony paznokci ze swoimi przyjaciółmi, którzy pracowali w okolicy. Pomysł polegał na zapewnieniu obu usług, pielęgnacji paznokci i pielęgnacji włosów, w tym samym zakładzie, powiedziała za pośrednictwem tłumacza.

Przedsiębiorca chciał więcej i zaczął studiować, aby być nauczycielem dla innych, którzy chcą nauczyć się handlu gwoździami.

Opisała najlepszą część swojej pracy jako bezpośredni kontakt z ludźmi.

„Czy to z moimi studentami, czy z klientami” – powiedział Acevedo. „Mam możliwość otwierania horyzontów innym, pomagania im w urzeczywistnianiu marzeń. Na moich zajęciach mogę szkolić kobiety, a one mogą tworzyć własne źródło pracy. Jeśli chodzi o moje klientki, nie jestem tylko manikiurzystką, co jest tym, co kocham robić”.

Acevedo powiedziała, że ​​jest kimś więcej niż tylko nauczycielem i właścicielem firmy. Jest doradcą, który ma uszy do słuchania, ramiona do przytulania i chrześcijankę do modlitwy.

„Mam moc rozjaśniania czyjegoś dnia przez nałożenie czerwonego lakieru do paznokci” – powiedziała. „Bóg włożył mi słowa w usta, aby wydobyć z ciemności niezwykłą kobietę, która nie wie, że jest. Chwała Mu. To bez wątpienia najlepsze części mojej pracy.”

Acevedo została zapytana, jakiej rady udzieliłaby osobom, które chcą założyć własny biznes. Odpowiedziała pozytywnymi słowami.

READ  Iga Świątek ku czci Sereny Williams po wiadomości o przejściu na emeryturę

„Z zaangażowaniem, pasją, dużym wysiłkiem, wytrwałością, a przede wszystkim z miłością” – powiedziała. „Wszystko, co sobie zaplanujesz, jest osiągalne. Bez względu na to, od którego punktu musisz zacząć. Wszystko jest możliwe dla tego, kto wierzy.”

Glamorous Nails jest otwarte od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do soboty, a zajęcia odbywają się w niedziele. Informacje o zajęciach i usługach dostępne są w mediach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected].