Economy

Popijaj Margaritas Bottomless na najnowszym Underground Cloud Show w Sydney

W Sydney jest kilka rzeczy, które naprawdę przenoszą cię do zupełnie innego świata, a dziwne rzeczy w Prince of York są właśnie takie.

W dawnym budynku Johna Solomona w CBD (hałaśliwy zabytkowy magazyn na York Street) Prince of York i jego tętniąca życiem dyskoteka w piwnicy spędzają późną noc, aby pamiętać (lub nie) przez prawie dwa lata. Teraz Endless Brunch Show został zorganizowany, aby zaprezentować najlepsze drag queens Sydney, nieograniczoną ilość margarity i ucztę tak wspaniałą, że będziesz się zastanawiać, dlaczego jadłeś gdzie indziej.

Zainstalowany jako „Disco Baby Bottomless Brunch” księcia Yorku, będziesz mieć dostęp do dwóch godzin swobodnego przepływu Tommy’s Margaritas, różowego spritzu, prosecco, wina i piwa z beczki. W menu dla smakoszy ostrygi, kingfish crudo, domowa focaccia, czarny pieprz i miodowa burrata, falafel z sosem czosnkowym, sandos kraba z ostrym sosem truflowym, a na zakończenie (jeśli masz jeszcze miejsce) – pomarańcza i pistacjowe cannoli.

Disco Baby Bottomless Brunch rozpoczyna się w każdą sobotę od 12:00 do 14:00 i będzie towarzyszył całemu brunchowi z nieprzerwaną rozrywką najlepszych królowych Sydney. Oczywiście, jeśli chcesz się dobrze bawić, zawsze możesz udać się do piwnicy na podziemną imprezę księcia Yorku, znaną jako Pamela’s.

Zarezerwuj sobie miejsce na dyskotece z brunchem dla dzieci w Prince of York Tutaj.

Więcej najlepszych ofert loterii w Sydney znajdziesz tutaj.

Zdjęcie: Prince of York

READ  Moderna zakłada Międzynarodowe Centrum Usług Biznesowych w Warszawie

About the author

Rosemary Robinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment