Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polskie linie lotnicze LOT latają ze swojego globalnego hubu na Lotnisku Chopina w Warszawie do Rzymu Fiumicino – Breaking Tourism News

Od 30 października 2023 r. Polskie Linie Lotnicze LOT do swojej globalnej siatki połączeń z Lotniska Chopina w Warszawie dołączą Rzym Fiumicino. Pasażerowie przylatujący z Indii mogą polecieć Polskimi Liniami Lotniczymi LOT z Delhi i Bombaju do Warszawy, a następnie, po krótkim przesiadce, mogą spokojnie kontynuować podróż na kolejne loty. Miejsce docelowe w wiecznym mieście Rzymie.

Nowe codzienne loty łączą Lotnisko Chopina w Warszawie z Rzymem Fiumicino (FCO). Na przykład podróżni z Bombaju (niedziela i środa) i Delhi (piątek) mogą bezproblemowo przesiąść się do Warszawy

W inne dni tygodnia Polskie Linie Lotnicze odlatują z Warszawy o 7:15, lądując w Rzymie o 9:25 czasu lokalnego, dlatego są idealne dla gości zatrzymujących się w Polsce. Wszystkie loty obsługiwane są nowoczesnymi, oszczędnymi samolotami typu Boeing 737MAX8. Samoloty LOT Boeing 737MAX8 mają 186 miejsc w konfiguracji dwukabinowej (klasa biznesowa i klasa ekonomiczna LOT), w tym bezpłatny serwis pokładowy w klasie ekonomicznej. Kabina Boeinga 737MAX8 jest wyposażona w koncepcję Boeing Sky Interior z ergonomicznie zaprojektowanymi siedzeniami, przyjaznym dla oka oświetleniem i przestronnymi przedziałami bagażowymi.

Amit Rai, Director India, DACH Markets and Italy, Head of Global Corporate Sales and Strategic Sales w Polskich Liniach Lotniczych LOT: „Cieszymy się, że możemy dodać nowe połączenie z Warszawy do Rzymu do naszej globalnej siatki, oferując tym samym naszym gościom z Indii pełną opcja serwisowa dla nowego sojuszu Star Alliance podróżuj z nami.” „Bliskie stosunki handlowe między Włochami a Indiami wymagały większej przepustowości dla indyjskiego rynku odlotów, a Rzym zawsze był głównym celem wypoczynku” – dodał.

READ  UE planuje duże inwestycje w magazynowanie energii elektrycznej – EURACTIV.com