Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska wyśle ​​silniki do bułgarskich myśliwców MiG-29 – Novinite.com

Ministerstwo Obrony szuka rozwiązania, aby kontynuować operację MiG-29 Samolot w naprawie i/lub dostawie przy polskim wsparciu. Minister obrony Dimitar Stojanowa Powiedział to, odpowiadając na pytanie zadane w Parlamencie.

Na początku sierpnia prośba o zakup lub naprawę 6 Maszyny Wysłane do Polski. W wyniku odbytych spotkań, Polska Wykonano sześć napraw MaszynyMinister Stojanow powiedział.

Poinformował też, że MON zdecydowało się na zwolnienie jednego z nich MiG-29 Samolot i gotowe Maszyny Sprzedam do Bułgarii.

Ministerstwo Obrony otrzymało informację Polska Przedstawię ofertę i projekt umowy w przyszłym tygodniu– dodał minister Stojanow.

Odnośnie naprawy 6 MaszynyMa się ona zakończyć do końca 2022 r., MON przesłało stronie polskiej projekt umowy międzyrządowej.

Zawarcie takiej umowy wymagałoby trochę więcej czasu, biorąc pod uwagę potrzebę dalszej aprobaty Zgromadzenia Narodowego.”, wyjaśnił minister Stoyanov.

Działania podjęte przez Rząd Powierniczy w celu zakupu i naprawy dwóch 6 Maszyny Nie gwarantuje długoterminowej wydajności MiG-29 statku powietrznego, ale ma na celu zapewnienie szkolenia załóg na akceptowalnym poziomie do końca 2023 r– wyjaśnił minister Stojanow.

Śledź dalej Nowinit.com W tym dniu Świergot I Facebook

Napisz do nas na [email protected]

лгарски – Nowinit.bg

/pnt

READ  Polska odnotowuje wzrost sprzedaży niedokończonych domów w związku z problemami rynkowymi